Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina 2, KMS Mungosi

Распоред утакмица 6. кола II квартала лиге Драган Манце

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

10-11. децембар

2. и 3. квартал се игра у балону ФК Алтина у балону ФК Алтина, у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону Рестарт 2 у Булевару Михајла Пупина 10м на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Локација балона Алтина

 


Прикажи већу мапу

 

Локација балона Restart 2

 


Прикажи већу мапу

 

Погледајте списак најбољих играча 5. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2004. годиште
Eкипе Време Мeсто
Институт – Милутинац Субота, 08:40 ФК Алтина
Фламенго – Змај Недеља, 08:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 2 – Фер Плеј 06 Недеља, 13:20 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 1 – Институт (03) Недеља, 14:00 ФК Алтина
Тријумф – Витез Субота, 16:45 Рестарт 2
Фер Плеј 06 2 (05) – Лола Недеља, 15:15 Рестарт 2

 

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina 2, KMS Mungosi
ФК Алтина 2 – КМС Мунгоси, 3.12.2016.

 

 

2005. годиште
Eкипе Време Мeсто
Институт – Милутинац Субота, 09:20 ФК Алтина
Олимпик 2 – Форза Субота, 10:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – Интернационал Субота, 10:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Наша Крила Субота, 16:40 ФК Алтина
Фламенго – Змај Недеља, 09:20 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Алтина 1 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Петлић БГ – Алтина 1 (06) Недеља, 17:20 ФК Алтина
Тријумф – Бања Субота, 15:15 Рестарт 2

 

 

 

2006. годиште
Eкипе Време Мeсто
Олимпик 3 – Интернационал Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 12:00 ФК  Алтина
Олимпик 2 – Институт Субота, 12:40 ФК Алтина
Олимпик 4 – Институт (07) Субота, 13:20 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 1 – Гога 68 Субота, 16:00 ФК Алтина
Фламенго – Алтина 2 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Петлић БГ – Алтина 1 (07) Недеља, 16:40 ФК Алтина
Сава Солдатовић – Тријумф Субота, 16:00 Рестарт 2
Фер Плеј 06 2 – Лола Недеља, 14:30 Рестарт 2

 

 

 

2007. годиште
Eкипе Време Место
Олимпик 3 – Фер Плеј 06 (08) Субота, 14:00  ФК Алтина
Олимпик 2 – Фер Плеј 06 Субота, 14:40  ФК Алтина
Олимпик 1 – ТЦ Јунајтед 2 (06) Субота, 15:20 ФК Алтина
Фламенго – Алтина 2 Недеља, 10:40 ФК Алтина
Петлић БГ – Алтина 3 (06) Недеља, 14:40 ФК Алтина
Милутинац 2 – Шарић (08) Субота, 13:00 Рестарт 2
Милутинац 1 – Тријумф Субота, 13:45 Рестарт 2
Стар – Мала Барса (06) Недеља, 10:45 Рестарт 2
Хеттрик – Лола Недеља, 13:00 Рестарт 2

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina, FK Mungosi
ФК Алтина – ФК Мунгоси, 2004. годиште, 4.12.2016.

 

2008. годиште
Екипе Време Место
Наша Крила – Институт Субота, 17:20 ФК Алтина
Фламенго – Алтина 2 Недеља, 11:20 ФК Алтина
Петлић 2 – Алтина 1 (09) Недеља, 15:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Петлић 1 Недеља, 16:00 ФК Алтина
Бања – Фер Плеј 06 2 (07) Субота, 14:30 Рестарт 2
Витез – Сава Солдатовић Субота, 17:30 Рестарт 2
Фер Плеј 06 2 – Стар Недеља, 10:00 Рестарт 2
ИМТ – Мала Барса Недеља, 11:30 Рестарт 2

 

 

 

2009. годиште
Екипе Време Место
Алтина 2 – Фламенго Недеља, 12:00 ФК Алтина
Хеттрик – ИМТ Недеља, 12:15 Рестарт 2
Лола – Фер Плеј 06 2 Недеља, 13:45 Рестарт 2

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *