Dečja fudbalska liga Dragan Mance, Flamengo, Internacional

Распоред утакмица 6. кола III квартала лиге Драган Манце, некомплетног

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

25-26. фебуар

Трећи квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Погледајте списак најбољих играча надокнаде 5. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Тријумф – КМФ Мунгоси 1 Субота, 15:20 ФК Алтина
Витез – Милутинац Недеља, 12:00 ФК Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 Недеља, 14:40 ФК Алтина

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Наша Крила – Институт Субота, 13:20 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Олимпик 2 Субота, 14:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – КМФ Мунгоси 2 (04) Субота, 14:40 ФК Алтина
Интернационал – Тријумф Субота, 16:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Институт (04) Недеља, 14:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Фламенго Недеља, 15:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 2 Недеља, 16:00 ФК Алтина
Бања – Сава Солдатовић Субота, 16:00 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 1 – Црвени Орао 1 Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик 2 – Црвени Орао 2 Субота, 09:20 ФК  Алтина
Олимпик 3 – Фер Плеј 06 1 (07) Субота,10:00 ФК Алтина
Олимпик 4 – Институт Субота,10:40 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 1 – Интернационал Субота, 16:40 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 2 – Гога 68 Субота, 17:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Фламенго Недеља, 08:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Витез Недеља, 11:20 ФК Алтина

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, KMF Mungosi, TK Fair Play 06
КМФ Мунгоси – TK Fair Play 06, 2005. годиште

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Милутинац – Олимпик 1 Субота, 11:20  ФК Алтина
Олимпик 2 – Институт Субота, 12:00  ФК Алтина
Олимпик 3 – Наша Крила (08) Субота, 12:40 ФК Алтина
Петлић БГ – Алтина 1 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Фламенго Недеља, 16:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 2 Недеља, 17:20 ФК Алтина
Хеттрик – Шарић (08) Субота, 14:00 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина  – Фламенго Недеља, 09:20 ФК Алтина
Витез – Фер Плеј 06 Недеља, 10:40 ФК Алтина
Петлић БГ – Институт Недеља, 13:20 ФК Алтина
Стар – ИМТ Субота, 14:40 ГЕМ 8
Стар (07) – Бања Субота, 15:20 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина – Фламенго Недеља, 10:00 ФК Алтина

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *