Распоред утакмица 6. кола Трећег квартала лиге Драган Манце

27-28. фебруар

 

Погледајте и списак најбољих играча утакмица 5. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Змај – БСК Борча (03) Субота, 08:00 ФК Алтина
Бања – Мика Антић Недеља, 12:40 ФК Алтина
Оле 1 – Фер Плеј 06 2 (03) Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Институт – Тријумф Субота, 14:00 ФК Алтина
Витез – Балон Деор Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Лола Недеља, 08:00 ФК Алтина
Бања – Оле Недеља, 13:20 ФК Алтина
Мунгоси – Оле 2 (02) Недеља, 16:40 ФК Алтина

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
БСК Борча 1 – Милутинац Субота, 09:20 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – БСК Борча 2 Субота, 10:00 ФК  Алтина
Олимпик Београд 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 10:40 ФК Алтина
Тријумф – Витез Субота, 14:40 ФК Алтина
Лола – Форца Недеља, 08:40 ФК Алтина
Мика Антић – Алтина Недеља, 14:00 ФК Алтина
Фламенго – Мунгоси Недеља, 16:00 ФК Алтина
Наша Крила – Фер Плеј 06 2 Недеља, 13:40 ГЕМ 8

 

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Змај – Олимпик (06) Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик Беог 1 – Алтина 1 Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – Алтина 2 Субота, 12:00 ФК  Алтина
Инаститут – Алтина 3 Субота, 12:40 ФК Алтина
Стар – Форца Недеља, 09:20 ФК Алтина
Фламенго – Витез Недеља, 15:20 ФК Алтина
Доминус 1 – Милутинац Недеља, 13:00 ГЕМ 8
Наша Крила – Фер Плеј 06 Недеља, 14:20 ГЕМ 8

 

Милутинац - Институт, 2006. годиште, 20.2.2016.

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Институт 1 – Алтина 3 Субота, 13:20 ФК Алтина
Фламенго – Алтина 1 Недеља, 14:40 ФК Алтина
ИМТ – Институт 2 Субота, 11:40 ГЕМ 8
Милутинац – Лола Субота, 12:20 ГЕМ 8
Мала Барса – Фер Плеј 06 2 (07) Недеља, 09:40 ГЕМ 8
Форца – Доминус 2 (05) Недеља, 12:20 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Петлић Београд  – Алтина 2 Недеља, 11:20 ФК Алтина
Сава Солдатовић – Алтина 1 Недеља, 12:00  ФК Алтина
ИМТ – Институт Субота, 11:00 ГЕМ 8
Милутинац 2 – Лола Субота, 13:00 ГЕМ 8
Милутинац 1 – БСК Борча Субота, 13:40 ГЕМ 8
Фламенго – Доминус  Недеља, 10:20 ГЕМ 8
Форца – Стар Недеља, 11:40 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Фер Плеј 06 2 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Петлић Београд Недеља, 10:40 ФК Алтина
Доминус – Мала Барса Недеља, 09:00 ГЕМ 8
Форца – Стар Недеља, 11:00 ГЕМ 8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *