Dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, fudbal za decu, Dragan Mance

Распоред утакмица 7. кола Другог квартала лиге Драган Манце (надокнада)

16-17. јануар

 

Погледајте и списак најбољих играча заосталих утакмица 7. некомплетног кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Институт – Бања Субота, 09:20 ФК Алтина

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 2 – Институт Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик Београд 1 – Бања Субота, 10:00 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – БСК Борча Субота, 10:40 ФК Алтина
Раднички НБ – Алтина 1 Субота, 17:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Макс Спорт Недеља, 08:00 ФК Алтина
Тријумф – ЖФК Слога Земун Недеља, 12:40 ФК Алтина
Балон Деор – Мунгоси Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик Беог 1 – Фер Плеј 06 Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – Милутинац Субота, 12:40 ФК  Алтина
БСК Борча 1 – Раднички НБ 1 Субота, 16:00 ФК Алтина
БСК Борча 2 – Раднички НБ 2 Субота, 16:40 ФК Алтина
Мика Антић – Тријумф Недеља, 13:20 ФК Алтина
Мика Антић – Форца Недеља, 14:00 ФК Алтина
Фламенго – Мунгоси Недеља, 16:40 ФК Алтина

 

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик Београд 1 – Доминус 1 Субота, 13:20 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – Доминус 2 Субота, 14:00 ФК Алтина
БСК Батајница 1 – Алтина 1 Субота, 14:40 ФК  Алтина
БСК Батајница 2 – Алтина 3 Субота, 15:20 ФК Алтина
Форза – БСК Борча Недеља, 14:40 ФК Алтина
Фламенго – Алтина 2 Недеља, 16:00 ФК Алтина
Стар – Фер Плеј 06 Недеља, 15:00 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Олимпик Београд – Форца Субота, 11:20 ФК Алтина
БСК Батајница 1 – Алтина 2 Недеља, 08:40 ФК Алтина
БСК Батајница 2 – Алтина 3 Недеља, 09:20 ФК Алтина
БСК Борча – Алтина 1 (07) Недеља, 10:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Фламенго Недеља, 15:20 ФК Алтина
Мала Барса – Фер Плеј 06 Недеља, 13:40 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Доминус – Алтина 2 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 Недеља, 14:20 ГЕМ 8
Стар – Форца Недеља, 15:40 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Фер Плеј 06 Недеља, 11:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Шарић Недеља, 12:00 ФК Алтина
Мала Барса – Фер Плеј 06 Недеља, 13:00 ГЕМ 8
Стар – Форца Недеља, 16:20 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *