Junior Fer Plej Liga, dečji fudbal

Распоред утакмица 7. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

23-24. децембар 2017.

Други квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8, Зеленгорска 2б на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

Погледајте списак најбољих играча 6. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Змај – Алтина Субота, 13:20 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Бања Субота, 15:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Кампионе Недеља, 12:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Фер Плеј 06 2 Недеља, 13:20 ФК Алтина

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 2 – Фер Плеј 06 1 Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – Алтина 2 Субота, 12:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Кампионе Недеља, 11:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 1 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 2 Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Шарић (08) – ИМТ Субота, 10:00 ФК Алтина
Шарић – Олимпик 1 Субота, 10:40 ФК  Алтина
Олимпик 2 – Студентски Град Субота, 11:20 ФК Алтина
Алтина 1 – КМФ Мунгоси (06) Субота, 14:00 ФК Алтина
Алтина 2 – КМФ Мунгоси Субота, 14:40 ФК Алтина
Петлић БГ – Земун Недеља, 09:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Земун Недеља, 10:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Кампионе Недеља, 10:40 ФК Алтина
Фламенго – Хеттрик Недеља, 16:40 ФК Алтина
Лола – Наша Крила Недеља, 16:20 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Eкипе

Време Место
Бања – Олимпик 2 Субота, 16:40  ФК Алтина
Алтина 2 – Олимпик 1 Субота, 17:20  ФК Алтина
Петлић БГ – Земун Недеља, 08:40 ФК Алтина
Стар – Алтина 1 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Фер Плеј 06 2 Недеља, 12:00 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Бања Субота, 16:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Фламенго (08) Недеља, 14:00 ФК Алтина
Петлић БГ – Сава Солдатовић Недеља, 14:20 ГЕМ 8
Лола – Наша Крила Недеља, 15:00 ГЕМ 8

 

 

 

2010. годиште

Екипе

Време Место
Фламенго – Алтина 2 Недеља, 15:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Шарић Недеља, 16:00 ФК Алтина
Таурунум – Фер Плеј 06 2 Недеља, 13:00 ГЕМ 8
Петлић БГ – Фер ПЛеј 06 1 Недеља, 13:40 ГЕМ 8
Лола – Стар Недеља, 15:40 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *