Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina 2, KMS Mungosi

Распоред утакмица 7. кола II квартала лиге Драган Манце

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

17-18. децембар

2. и 3. квартал се игра у балону ФК Алтина у балону ФК Алтина, у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону Рестарт 2 у Булевару Михајла Пупина 10м на Новом Београду.

Напомена: У овом колу ће се утакмице уместо у балону Рестарт 2 играти у балону ГЕМ 8 (видети мапу испод)!

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Локација балона Алтина

 


Прикажи већу мапу

 

Локација балона ГЕМ 8

 


Прикажи већу мапу

 

Погледајте списак најбољих играча 6. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Лола – Змај Субота, 08:40 ФК Алтина
Тријумф – ЖФК Слога Субота, 16:00 ФК Алтина
Институт – Фер Плеј 06 Недеља, 12:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 2 – Витез Недеља, 14:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 1 – Милутинац Недеља, 15:20 ФК Алтина

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 1 – Петлић БГ Субота, 10:40 ФК Алтина
Олимпик 2 – Интернационал Субота, 12:00 ФК Алтина
Тријумф – Институт Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Петлић Смедерево Недеља, 10:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Змај Недеља, 10:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Милутинац Недеља, 16:00 ФК Алтина
Наша Крила – Форза Недеља, 17:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Бања Субота, 14:45 ГЕМ 8

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina 2, KMS Mungosi
КМФ Мунгоси – Алтина 1

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 3 – Лола Субота, 09:20 ФК Алтина
Олимпик 4 – Лола (07) Субота, 10:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – Петлић БГ Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик 2 – Интернационал Субота, 12:40 ФК Алтина
Тријумф – Алтина 2 Субота, 16:40 ФК Алтина
Гога – Алтина 3 Недеља, 08:40 ФК Алтина
Институт – Алтина 1 Недеља, 09:20 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик 2 – Шарић (08) Субота, 13:20 ФК Алтина
Олимпик 3 – Алтина 2 Субота, 14:00 ФК Алтина
Тријумф – Алтина 1 Субота, 17:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Институт Недеља, 11:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Олимпик 1 Недеља, 12:00 ФК Алтина
Милутинац 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 15:30 ГЕМ 8
Милутинац 2 – Фер Плеј 06 2 Субота, 16:15 ГЕМ 8
Стар 1 – Хеттрик Недеља, 14:45 ГЕМ 8
Стар 2 – Петлић БГ Недеља, 15:30 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 (09) – Институт Недеља, 13:20 ФК Алтина
Витез – Алтина 2 Недеља, 14:00 ФК Алтина
Наша Крила – Алтина 1 Недеља, 16:40 ФК Алтина
Бања – ИМТ Субота, 14:00 ГЕМ 8
Стар – Петлић БГ 1 Недеља, 16:15 ГЕМ 8
Мала Барса – Петлић БГ 2 Недеља, 17:00 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Лола Субота, 14:40 ФК Алтина
Хеттрик – Фер Плеј 06 Недеља, 14:00 ГЕМ 8

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *