Dečja fudbalska liga Dragan Mance, KMF Mungosi, Olimpik 2

Распоред утакмица 7. кола III квартала лиге Драган Манце, некомплетног

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

4-5. март

Трећи квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Погледајте списак најбољих играча надокнаде 6. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Витез – Лола Субота, 08:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 1 – Змај Недеља, 12:40 ФК Алтина
Фламенго – КМФ Мунгоси 2 Недеља, 13:20 ФК Алтина
Институт – Милутинац Недеља, 15:20 ФК Алтина

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 1 – Тријумф (04) Субота, 12:40 ФК Алтина
Тријумф – Олимпик 2 Субота, 13:20 ФК Алтина
Алтина 2 – ТЦ Јунајтед 1 (06) Недеља, 10:40 ФК Алтина
Интернационал – Алтина 1 Недеља, 12:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Фламенго Недеља, 14:00 ФК Алтина
Институт – Фер Плеј 06 Недеља, 16:00 ФК Алтина
Наша Крила – Бања Субота, 14:40 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Витез – Лола Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик 1 – Алтина 1 Субота, 10:40 ФК  Алтина
Олимпик 2 – Алтина 2 Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик 3 – Институт Субота , 12:00 ФК Алтина
Олимпик 4 – Хеттрик (07) Субота, 14:00 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 2 – Интернационал Недеља, 11:20 ФК Алтина
Гога 68 – Фламенго Недеља, 14:40 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Фер Плеј 06 1 – Олимпик 1 Субота, 14:40  ФК Алтина
Олимпик 2 – Фер Плеј 06 2 Субота, 15:20  ФК Алтина
Олимпик 3 – Милутинац Субота, 16:00 ФК Алтина
Шарић (08) – Алтина 1 Недеља, 08:40 ФК Алтина
Стар – Алтина 2 Недеља, 09:20 ФК Алтина
Институт – Мала Барса Недеља, 16:40 ФК Алтина
Петлић БГ – Фламенго Недеља, 14:00 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина  – Витез Субота, 09:20 ФК Алтина
Стар – Институт Недеља, 10:00 ФК Алтина
Сава Солдатовић – Фер Плеј 06 Недеља, 17:20 ФК Алтина
Бања – Наша Крила Субота, 14:00 ГЕМ 8
Фламенго – Петлић БГ Недеља, 14:40 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина  – ИМТ (08) Субота, 10:00 ФК Алтина
Лола – Хеттрик Субота, 15:20 ГЕМ 8
Фламенго – Петлић БГ Недеља, 15:20 ГЕМ 8

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *