Mungosi, FK Ole!, Dečja fudbalska liga Dragan Mance, balon za fudbal Altina

Распоред утакмица 7. кола Трећег квартала лиге Драган Манце

5-6. март

 

Погледајте и списак најбољих играча утакмица 6. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

Препоручујемо и диван текст организатора Лиге Саше Ђорђева о дечаку Луки Мишићу, који је прошле недеље у свлачионици пронашао новац, и предао га свом тренеру.

 

 

2002. годиште
Eкипе Време Мeсто
Змај – Бања Субота, 08:40 ФК Алтина
Институт – Мика Антић Недеља, 16:40 ФК Алтина

 

 

2003. годиште
Eкипе Време Мeсто
Бања – Олимпик Београд 1 Субота, 09:20 ФК Алтина
БСК Борча – Олимпик Београд 2 Субота, 10:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Мунгоси Субота, 14:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Институт 1 Субота, 15:20 ФК Алтина
Лола – Институт 2 Субота, 16:00 ФК Алтина
Тријумф – Балон Деор Субота, 17:20 ФК Алтина
Витез – Фер Плеј 06 Субота, 16:00 ГЕМ 8

 

 

 

2004. годиште
Eкипе Време Мeсто
Наша Крила – Олимпик Београд 1 Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – Милутинац Субота, 12:00 ФК  Алтина
Мунгоси – Алтина Субота, 14:00 ФК Алтина
Тријумф – Лола Субота, 16:40 ФК Алтина
Фламенго – БСК Борча 1 Недеља, 09:20 ФК Алтина
БСК Борча 2 – Алтина 1 (05) Недеља, 10:00 ФК Алтина
Мика Антић – Фер Плеј 06 2 Недеља, 17:20 ФК Алтина
Витез – Фер Плеј 06 1 Субота, 16:40 ГЕМ 8

 

 

 

2005. годиште
Eкипе Време Место
Змај – Сава Солдатовић Субота, 08:00 ФК Алтина
Олимпик Беог 1 – Институт Субота, 12:40 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – Институт 1 (06) Субота, 13:20 ФК  Алтина
Фламенго – Форца Недеља, 08:40 ФК Алтина
Доминус 1 – Алтина 2 Недеља, 10:40 ФК Алтина
Доминус 2 – Алтина 3 Недеља, 11:20 ФК Алтина
Витез – Фер Плеј 06 Субота, 17:20 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште
Екипе Време Мeсто
Олимпик Беог – Наша Крила (05) Субота, 10:40 ФК Алтина
Лола – Алтина 2 Недеља, 13:20 ФК Алтина
ИМТ – Алтина 3 Недеља, 15:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Фер Плеј 06 Недеља, 16:00 ФК Алтина
Мала Барса – Фламенго Недеља, 12:40 ГЕМ 8
Форца – Фер Плеј 06 2 (07) Недеља, 14:00 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште
Екипе Време Место
Лола  – Алтина 2 Недеља, 14:00 ФК Алтина
ИМТ – Алтина 1 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Доминус – Фламенго Недеља, 12:00 ГЕМ 8
Институт – БСК Борча Недеља, 13:20 ГЕМ 8
Форца – Петлић Београд Недеља, 14:40 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште
Екипе Време Место
Алтина 1 – Шарић Недеља, 12:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Сава Солдатовић Недеља, 12:40 ФК Алтина
Доминус 1 – Фер Плеј 06 Недеља, 10:40 ГЕМ 8
Мала Барса – Доминус 2 Недеља, 11:20 ГЕМ 8
Форца – Петлић Београд Недеља, 15:20 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *