Dečja fudbalska liga Dragan Mance, balon za fudbal Altina

Распоред утакмица некомплетног 3. кола Трећег квартала лиге Драган Манце

6-7. фебруар

 

Погледајте и списак најбољих играча утакмица 2. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2002. годиште
Eкипе Време Мeсто
Бања – Макс Спорт (03) Недеља, 10:40 ФК Алтина
Мика Антић – Змај Недеља, 12:40 ФК Алтина
Оле 1 – Фер Плеј 06 Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

 

2003. годиште
Eкипе Време Мeсто
Петлић Смедер – Институт 1 (02) Субота, 11:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Институт 2 Субота, 12:00 ФК Алтина
Бања – БСК Борча Недеља, 11:20 ФК Алтина
Оле 2 (02) – Витез Недеља, 16:40 ФК Алтина

 

 

 

2004. годиште
Eкипе Време Мeсто
Форца – Петлић Смедерево Субота, 10:00 ФК Алтина
Алтина – Петлић Смедерево Субота, 10:40 ФК  Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 Недеља, 08:40 ФК Алтина
Наша Крила – Балон Деор Недеља, 10:00 ФК Алтина
БСК Борча 2 – Мика Антић Недеља, 12:00 ФК Алтина
Оле (03) – Витез Недеља, 16:00 ФК Алтина

 

 

 

2005. годиште
Eкипе Време Место
БСК Борча – Алтина 3 Субота, 08:40 ФК Алтина
Форца – Фер Плеј 06 Субота, 09:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 2 Субота, 12:40 ФК  Алтина
Петлић Смедерево – Институт 1 Субота, 13:20 ФК Алтина
Наша Крила – Фламенго Недеља, 09:20 ФК Алтина
Змај – Милутинац Недеља, 13:20 ФК Алтина
Витез – Алтина 1 Недеља, 15:20 ФК Алтина
Стар – Доминус 1 Субота, 15:40 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште
Екипе Време Мeсто
Петлић Смедерево – Институт Субота, 14:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 1 Субота, 14:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Алтина 2 Субота, 16:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 (07) – Алтина 3 Субота, 16:40 ФК Алтина
Милутинац – Лола Субота, 13:00 ГЕМ 8
Шарић – Форца Субота, 16:20 ГЕМ 8
Фламенго – Сава Солдатовић Недеља, 10:40 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште
Екипе Време Место
Петлић Смедерево – Алтина 1 Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина 2 – БСК Борча Субота, 17:20 ФК Алтина
Милутинац 1 – Лола Субота, 13:40 ГЕМ 8
Милутинац 2 – Стар Субота, 14:20 ГЕМ 8
Форца – Фер Плеј 06 2 Недеља, 10:00 ГЕМ 8
Фламенго – Петлић Београд Недеља, 11:20 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште
Екипе Време Место
Алтина 1 – Шарић 1 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Шарић 2 Недеља, 15:20 ФК Алтина
Стар – Лола Субота, 15:00 ГЕМ 8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *