FK Mika Antić, BSK Borča, Dečja fudbalska liga Dragan Mance, balon za fudbal Altina

Распоред утакмица некомплетног 4. кола Трећег квартала лиге Драган Манце

13-14. фебруар

 

Погледајте и списак најбољих играча утакмица 3. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Змај – Макс Спорт (03) Недеља, 08:40 ФК Алтина
Оле 1 – Бања Недеља, 16:40 ФК Алтина
Оле 2 – Бања (03) Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик Беог 1 – Институт 1 (02) Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – Институт 1 Субота, 09:20 ФК Алтина
Доминус – Институт 2 Субота, 10:40 ФК Алтина
БСК Борча – Витез Субота, 16:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Балон Деор Недеља, 12:00 ФК Алтина
Алтина 2 – ЖФК Слога Земун Недеља, 12:40 ФК Алтина

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Форца – Наша Крила Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – Фер Плеј 06 Субота, 14:00 ФК  Алтина
Олимпик Беог 1 – БСК Борча 1 Субота, 14:40 ФК Алтина
БСК Борча 2 – Витез Субота, 15:20 ФК Алтина
Милутинац – Алтина Недеља, 11:20 ФК Алтина

 

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Наша Крила – Форца Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик Беог 1 – Алтина 2 Субота, 12:40 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – Милутинац Субота, 13:20 ФК  Алтина
Витез – БСК Борча Субота, 16:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Змај Недеља, 09:20 ФК Алтина
Институт 1 – Доминус 1 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Стар – Сава Солдатовић Недеља, 16:00 ФК Алтина

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Олимпик Београд – Алтина 2 Субота, 10:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 (05) – Алтина 1 Субота, 17:20 ФК Алтина
Институт 2 – Алтина 3 Недеља, 10:40 ФК Алтина
Милутинац – БСК Борча Субота, 13:00 ГЕМ 8
ИМТ – Лола Субота, 16:20 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Фер Плеј 06 – Алтина 2 Недеља, 13:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Стар Недеља, 14:40 ФК Алтина
Милутинац 2 – Институт Субота, 13:40 ГЕМ 8
Милутинац 1 – Форца Субота, 14:20 ГЕМ 8
Лола – ИМТ Субота, 15:40 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Шарић Недеља, 14:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Стар Недеља, 15:20 ФК Алтина
Форца – Фер Плеј 06 2 Субота, 15:00 ГЕМ 8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *