Распоред утакмица X кола лиге Драган Манце

15-16. фебруар 2013.

 

 

2002. годиште

Екипе

Време

Место

Лола – Доминус

Субота, 10:40

ФК Алтина

Star – Милутинац

Субота, 12:00

ФК Алтина

Липовица Јуниор – Алтина 1

Субота, 13:20

ФК Алтина

Алтина 2 – ФерПлеј 06 2

Субота, 14:00

ФК Алтина

Земун 1 – Булс Јунајтед

Недеља, 10:20

ФК Алтина

Земун 2 – Раднички

Недеља, 11:00

ФК Алтина

ФерПлеј06 1 – Алијанса Лима

Недеља, 13:00

ФК Алтина

 

2003. годиште

Екипе

Време

Место

Лола – Доминус

Субота, 11:20

ФК Алтина

Липовица Јуниор – Милутинац

Субота, 12:40

ФК Алтина

ОФК Врчин – Земун

Недеља, 09:40

ФК Алтина

Раднички – Петлић 2

Недеља, 11:40

ФК Алтина

Петлић 1 – Фер Плеј06 1

Недеља, 12:20

ФК Алтина

Бежанија 1 – Студентски град

Недеља, 13:40

ФК Алтина

Бежанија 2 – Фер Плеј06 2

Недеља, 14:20

ФК Алтина

Мала Барса – ТЦ Јунајтед(02)

Недеља, 09:00

Балон Coin

 

2004. годиште

Екипе

Време

Место

Нови Београд – Coin

Субота, 09:00

Балон Coin

Петлић 1 – ФерПлеј06 1

Субота, 17:00

Балон Coin

Петлић 2 – ФерПлеј06 2

Субота, 17:40

Балон Coin

Мала Барса – Prima Fortuna

Недеља, 09:40

Балон Coin

Лола – Star

Недеља, 12:20

Балон Coin

Булс Јунајтед – Раднички 1

Недеља, 14:20

Балон Coin

Раднички 2 – ТЦ Јунајтед

Недеља, 15:00

Балон Coin

Милутинац – Алијанса Лима

Недеља, 15:40

Балон Coin

 

 

2005. годиште

Екипе

Време

Место

Coin – Петлић 1

Субота, 09:40

Балон Coin

Петлић 2 – ТЦ Јунајтед

Субота, 10:20

Балон Coin

ФерПлеј06 – Студентски град

Субота, 18:20

Балон Coin

Лола – Star

Недеља, 11:40

Балон Coin

Булс Јунајтед – Спортинг

Недеља, 13:00

Балон Coin

Раднички – ТЦ Јунајтед(06)

Недеља, 16:20

Балон Coin

 

 

2006. годиште

Екипе

Време

Место

ФерПлеј06 – Prima Fortuna

Субота, 19:00

Балон Coin

Мала Барса – Coin

Недеља, 10:20

Балон Coin

ОФК Врчин – Лола

Недеља, 11:00

Балон Coin

Булс Јунајтед – Милутинац

Недеља, 13:40

Балон Coin

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *