Распоред утакмица XI кола лиге Драган Манце

22-23. фебруар 2014.

 

 

2002. годиште

Екипе

Време

Место

Доминус – Земун 1

Субота, 12:00

ФК Алтина

Милутинац – Земун 2

Субота, 12:40

ФК Алтина

Раднички – Алијанса Лима

Субота, 14:00

ФК Алтина

Star – ФерПлеј 06

Субота, 15:20

ФК Алтина

Липовица Јуниор – Лола

Недеља, 13:00

ФК Алтина

Алтина 1 – Булс Јунајтед

Недеља, 14:40

ФК Алтина

Алтина 2 – ТЦ Јунајтед

Недеља, 15:20

ФК Алтина

 

2003. годиште

Екипе

Време

Место

Земун – Петлић 2

Субота, 10:40

ФК Алтина

Доминус – Петлић 1

Субота, 11:20

ФК Алтина

Милутинац – Студентски град

Субота, 13:20

ФК Алтина

Раднички – Фер Плеј06

Субота, 14:40

ФК Алтина

Бежанија 2 – Лола

Недеља, 11:40

ФК Алтина

Бежанија 1 – Липовица Јуниор

Недеља, 12:20

ФК Алтина

ОФК Врчин – Мала Барса

Недеља, 13:40

ФК Алтина

 

2004. годиште

Екипе

Време

Место

Нови Београд – Петлић 1

Субота, 09:40

Балон Coin

Петлић 2 – ТЦ Јунајтед

Субота, 10:20

Балон Coin

ФерПлеј06 1 – Милутинац

Субота, 19:00

Балон Coin

Лола – Coin

Недеља, 09:00

Балон Coin

Булс Јунајтед – Мала Барса

Недеља, 12:20

Балон Coin

Star – Раднички 1

Недеља, 13:40

Балон Coin

Раднички 2 – Prima Fortuna

Недеља, 14:20

Балон Coin

ФерПлеј06 2 – Алијанса Лима

Недеља, 16:20

Балон Coin

 

 

2005. годиште

Екипе

Време

Место

ТЦ Јунајтед – ФерПлеј06 1

Субота, 09:00

Балон Coin

Петлић 1 – Студентски град

Субота, 17:40

Балон Coin

Петлић 2 – ФерПлеј06 2

Субота, 18:20

Балон Coin

Лола – Coin

Недеља, 09:40

Балон Coin

Булс Јунајтед – Star

Недеља, 13:00

Балон Coin

Раднички – Спортинг

Недеља, 15:00

Балон Coin

 

 

2006. годиште

Екипе

Време

Место

Prima Fortuna – ТЦ Јунајтед

Субота, 17:00

Балон Coin

Лола – Coin

Недеља, 10:20

Балон Coin

Мала Барса – Милутинац

Недеља, 11:00

Балон Coin

ОФК Врчин – Булс Јунајтед

Недеља, 11:40

Балон Coin

ФерПлеј06 2 – Сава Солдатовић

Недеља, 15:40

Балон Coin

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *