Распоред утакмица XII кола лиге Драган Манце

01-02. март 2014.

 

 

2002. годиште

Екипе

Време

Место

Доминус – ФерПлеј 06

Субота, 10:40

ФК Алтина

Раднички – Алтина 2

Субота, 12:00

ФК Алтина

Милутинац – Алтина 1

Субота, 13:20

ФК Алтина

Земун 1 – Star

Субота, 14:00

ФК Алтина

Лола – Земун 2

Субота, 14:40

ФК Алтина

Липовица Јуниор – ТЦ Јунајтед

Недеља, 11:00

ФК Алтина

Булс Јунајтед – Алијанса Лима

Недеља, 14:20

ФК Алтина

 

2003. годиште

Екипе

Време

Место

Доминус – Фер Плеј06

Субота, 11:20

ФК Алтина

Раднички – Милутинац

Субота, 12:40

ФК Алтина

Лола – Земун

Субота, 15:20

ФК Алтина

Липовица Јуниор – Мала Барса

Недеља, 11:40

ФК Алтина

Бежанија 1 – ОФК Врчин

Недеља, 12:20

ФК Алтина

Бежанија 2 – Петлић 1

Недеља, 13:00

ФК Алтина

Петлић 2 – Студентски град

Недеља, 13:40

ФК Алтина

 

2004. годиште

Екипе

Време

Место

Coin – Милутинац

Субота, 09:00

Балон Coin

Лола – ФерПлеј06 1

Субота, 17:00

Балон Coin

Нови Београд – Prima Fortuna

Субота, 19:00

Балон Coin

Петлић 1 – Раднички 1

Недеља, 09:00

Балон Coin

Петлић 2 – Раднички 2

Недеља, 09:40

Балон Coin

Star – ТЦ Јунајтед

Недеља, 11:40

Балон Coin

Мала Барса – Алијанса Лима

Недеља, 13:40

Балон Coin

Булс Јунајтед – ФерПлеј06 2

Недеља, 15:40

Балон Coin

 

 

2005. годиште

Екипе

Време

Место

Coin – ТЦ Јунајтед

Субота, 09:40

Балон Coin

Лола – ФерПлеј06 1

Субота, 17:40

Балон Coin

Петлић 2 – Раднички

Недеља, 10:20

Балон Coin

Петлић 1 – Star

Недеља, 11:00

Балон Coin

Булс Јунајтед – Студентски град

Недеља, 12:20

Балон Coin

Спортинг – ФерПлеј06 2

Недеља, 16:20

Балон Coin

 

 

2006. годиште

Екипе

Време

Место

Coin – Prima Fortuna

Субота, 10:20

Балон Coin

Лола – ФерПлеј06

Субота, 18:20

Балон Coin

Булс Јунајтед – Мала Барса

Недеља, 13:00

Балон Coin

ОФК Врчин – Милутинац

Недеља, 14:20

Балон Coin

ТЦ Јунајтед – Сава Солдатовић

Недеља, 15:00

Балон Coin

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *