Ole, ŽFK Sloga, 2003, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред заосталих утакмица 7. кола Другог квартала лиге Драган Манце

26-27. децембар

 

Погледајте и списак најбољих играча некомплетног 7. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2002. годиште
Eкипе Време Мeсто
Институт – Змај Недеља, 08:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Бања Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

 

2003. годиште
Eкипе Време Мeсто
Алтина 2 – Фер Плеј 06 2 Субота, 08:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Раднички НБ Субота, 10:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – БСК Борча Субота, 10:40 ФК Алтина
Институт 2 – ЖФК Слога Земун Недеља, 09:20 ФК Алтина
Институт 1 – Лола Недеља, 10:00 ФК Алтина
Мунгоси – Алтина 1 Недеља, 10:40 ФК Алтина
Витез – Бања Недеља, 16:40 ФК Алтина

 

Ole, ŽFK Sloga, 2003, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Оле – ЖФК Слога, 2003. годиште, балон Алтина, 19. децембар 2015.

 

2004. годиште
Eкипе Време Мeсто
Раднички НБ 1 – БСК Батајница 1 Субота, 08:40 ФК Алтина
Раднички НБ 2 – БСК Батајница 2 Субота, 09:20 ФК  Алтина
Петлић Смедерево – БСК Борча 1 Субота, 11:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – БСК Борча 2 Субота, 12:00 ФК Алтина
Мунгоси – Наша Крила Недеља, 11:20 ФК Алтина
Фламенго – Витез Недеља, 15:20 ФК Алтина
Лола – Милутинац Недеља, 11:40 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 – Балон Деор Недеља, 16:20 ГЕМ 8

 

 

 

2005. годиште
Eкипе Време Место
Петлић Смедерево – БСК Батајн 1 Субота, 12:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – БСК Батајн 2 Субота, 13:20 ФК Алтина
Доминус 1 – Алтина 1 Субота, 17:20 ФК  Алтина
Институт 1 – Змај Недеља, 08:40 ФК Алтина
Фламенго – Витез Недеља, 15:20 ФК Алтина
Стар – Доминус Субота, 16:20 ГЕМ 8
Институт 2 – Фер Плеј 06 Недеља, 11:00 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште
Екипе Време Мeсто
Петлић Смедерево – БСК Батајн 2 Субота, 14:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Милутинац Субота, 14:40 ФК Алтина
БСК Борча – БСК Батајница 1 Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Наша Крила (05) Недеља, 12:00 ФК Алтина
Алтина 3 – Лола Недеља, 14:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Фламенго Недеља, 14:40 ФК Алтина
Институт 2 – Фер Плеј 06 Недеља, 13:00 ГЕМ 8
Мала Барса – Форца Недеља, 14:20 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште
Екипе Време Место
Милутинац 1 – Алтина 1 Субота, 16:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Милутинац 2 Субота, 16:40 ФК Алтина
Стар – Петлић Београд Субота, 15:40 ГЕМ 8
Институт – Лола Недеља, 12:20 ГЕМ 8
Фламенго – Фер Плеј 06 1 Недеља, 13:40 ГЕМ 8
Форца – ИМТ Недеља, 15:40 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште
Екипе Време Место
Алтина 2 – Фер Плеј 06 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Институт Недеља, 13:20 ФК Алтина
Стар – Петлић Београд Субота, 15:00 ГЕМ 8
Форца – Мала Барса Недеља, 15:00 ГЕМ 8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *