Новости

Најновије:

26.02.2015.

Распоред утакмица 6. кола Трећег квартала лиге Драган Манце »

28. фебруар – 1. март

 

 

2002. годиште

Eкипe

Врeмe Мeстo
Teмпo – Aлтинa 1 Субoтa, 15:00 ФК Aлтинa

Aлтинa 2 – Сaрић

Нeдeљa, 14:40 ФК Aлтинa
Фeр Плej 06 – Aлиjaнсa Нeдeљa, 15:20 ФК Aлтинa

 

Прочитај више »

 

 
Коментаришите »
19.02.2015.

Распоред утакмица 5. кола Трећег квартала лиге Драган Манце »

21 – 22. фебруар

 

 

2002. годиште

Екипе Време Место
Шарић – Фер Плеј 06 1 Субота, 09:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Фер Плеј 06 2 Субота, 10:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Студентски Град Субота, 11:00 ФК Алтина
Институт – Милутинац Субота, 14:20 ФК Алтина

 

Прочитај више »

 

 
Коментаришите »
12.02.2015.

Распоред утакмица 4. кола Трећег квартала лиге Драган Манце »

14 – 15. фебруар

 

 

2002. годиште

Екипе

Време Место
Сава Солдатовић – Алтина 1 Субота, 09:00 ФК Алтина
Студентски Град – ФерПлеј 06 Субота, 0940 ФК Алтина
Институт – Шарић Недеља, 08:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Ланоса (03) Недеља, 12:00 ФК Алтина

 

Прочитај више »

 

 
Коментаришите »
05.02.2015.

Распоред утакмица 3. кола Трећег квартала лиге Драган Манце »

7 – 8. фебруар

 

 

 

2002. годиште

Екипе

Време

Место

Студентски Град – Институт

Недеља, 10:00 ФК Алтина

Шарић – Алтина 1

Недеља, 14:00 ФК Алтина

Алтина 2 – Ланоса(03)

Недеља, 14:40 ФК Алтина

Прочитај више »

 

 
Коментаришите »
29.01.2015.

Распоред утакмица некомплетног 2. кола Трећег квартала лиге Драган Манце »

31. јануар – 1. фебруар

 

 

2002. годиште

Екипе Време Место
Студентски град – Алтина 2 Субота, 12:20 ФК Алтина
Институт – Алтина 1 Субота, 13:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Сава Солдатовић Недеља, 17:20 ГЕМ 8

2003. годиште

Институт – Студентски град Субота,11:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Оле Субота, 14:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Олимпик Београд Субота, 15:00 ФК Алтина
Булс Јунајтед – Фер Плеј 06 Субота, 16:20 ФК Алтина
Земун – Ланоса Недеља, 08:40 ФК Алтина
Бежанија – Витез Недеља, 15:20 ФК Алтина

Прочитај више »

 

 
Коментаришите »
24.01.2015.

Треће место за ФК Fair Play 06 на XI Светосавском Fair Play купу »

Екипа FK Fair Play 06 је освојила треће место на XI Светосавском Fair Play купу, одржаном 24. јануара, у конкуренцији играча 2003. годишта.

 

XI Svetosavski Fair Play kup, FK FairPlay Прочитај више »

 

 
Коментаришите »
22.01.2015.

Распоред утакмица некомплетног 1. кола Трећег квартала лиге Драган Манце »

24-25. јануар

 

 

 

 

СУБОТА

 

Екипе

Време

Место

Алтина 1 – ФерПлеј 06 “02 Субота, 11:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Булс Јунајтед “02 Субота, 11:40 ФК Алтина
Булс Јунајтед – Нови Београд “04 Субота, 12:20 ФК Алтина
Булс Јунајтед – Алтина 2 “06 Субота, 13:00 ФК Алтина
Оле – Алтина 1 “06 Субота, 13:40 ФК Алтина
Оле – Бежанија “04 Субота, 14:20 ФК Алтина
Оле – Бежанија “03 Субота, 15:00 ФК Алтина
Оле – Алтина 1 “05 Субота, 15:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Сава Солдатовић “05 Субота, 16:20 ФК Алтина

 

Прочитај више »

 

 
Коментаришите »
25.12.2014.

Распоред заосталих утакмица лиге Драган Манце за 27-28.12.14. »

 27-28. децембар

 

 

 

 

Екипе

Време

Место

Ланоса – Фeр Плej 06 2 “04 Субота, 10:40 ФК Алтина
Студентски град – Ланоса “03 Субота, 11:20 ФК Алтина
Институт – Студeнтски грaд “02 Субота, 12:00 ФК Алтина
Бежанија – Студeнтски грaд “03 Субота, 12:40 ФК Алтина
Бежанија – Петлић “04 Субота, 13:20 ФК Алтина
Темпо – Фeр Плej 06 “02 Недеља, 09:40 ФК Алтина
Темпо – Тријумф “03 Недеља, 10:20 ФК Алтина
Темпо – Тријумф “04 Недеља, 11:00 ФК Алтина
Темпо – Петлић “05 Недеља, 11:40 ФК Алтина
Алијанса – Доминус “03 Недеља, 12:20 ФК Алтина
Булс Јунајтед – Рaднички Слoгa (д) “03 Недеља, 13:00 ФК Алтина
Алијанса – Либеро “04 Недеља, 13:40 ФК Алтина
Фeр Плej 06 1 – Фeр Плej 06 2 “03 Недеља, 14:20 ФК Алтина

 

 

 

Екипе

Време

Место

Булс Јунајтед – Maлa Бaрсa “04 Недеља, 14:00 ГЕМ 8
Булс Јунајтед – Maлa Бaрсa “06 Недеља, 14:40 ГЕМ 8
Прима Фортуна – Фeр Плej 06 “05 Недеља, 15:20 ГЕМ 8
Прима Фортуна – Фeр Плej 06 1 “07 Недеља, 16:00 ГЕМ 8

 

 

 

 

 
Коментаришите »
18.12.2014.

Распоред заосталих утакмица лиге Драган Манце »

 21. децембар

 

 

Екипе Време Место
Шaрић – Институт “02 Недеља, 08:40 ФК Алтина
Институт – Фeр Плej 06 “03 Недеља, 09:20 ФК Алтина
Зeмун – Студeнтски Грaд “03 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Студeнтски Грaд – Фeр Плej 06 “02 Недеља, 10:40 ФК Алтина
Зeмун – Институт “04 Недеља, 11:20 ФК Алтина
Лaнoсa – Фeр Плej 06 1 “03 Недеља, 12:00 ФК Алтина
Лaнoсa – Рaднички Слoгa (д) “04 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Фeр Плej 06 – Сaвa Сoлдaтoвић “02 Недеља, 13:20 ФК Алтина

 

Прочитај више »

 

 
Коментаришите »
11.12.2014.

Распоред утакмица 7. кола Другог квартала лиге Драган Манце »

13-14. децембар

 

 

 

2002. годиште – некомплетно

Екипе

Време Место
Aлтина 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 10:40 ФК Алтина
Алијанса – Институт Субота, 11:20 ФК Алтина
Темпо – Алтина 2 Субота, 17:20 ФК Алтина
Шарић – Студентски Град Недеља, 08:40 ФК Алтина

 

Прочитај више »

 

 
2 Коментара

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Можете користити ове HTML ознаке и атрибуте: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>