Јуниор Фер Плеј лига

Почело је 12.  издање дечије фудбалске Јуниор Фер Плеј лиге, у оквиру које ће своје фудбалско умеће показати девојчице и дечаци од 2005. до 2010. годишта.
Као и ранијих година, календар је подељен на 4 квартала.

Од викенда 11-12. новембра почиње 1. квартал (Зимски) дечије фудбалске Јуниор Фер Плеј лиге.

Први квартал се игра у балону ФК Алтина у балону ФК Алтина, у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону Gem 8 у Зеленгорској 2б на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

Будући да Јуниор Фер Плеј лига нема превасходно такмичарски карактер, и да нагласак није стављен на резултат, већ на дружење деце и промовисање спортског духа и вредности, у договору са организаторима лиге нећемо објављивати резултате утакмица и табеле, али ћете зато на сајту Мали играчи моћи да пронађете распоред утакмица за наредни викенд.

 

Локација балона Алтина

 


Прикажи већу мапу

 

 

Локација балона Gem 8

 


Прикажи већу мапу

 

Распоред утакмица XII кола лиге Драган Манце

01-02. март 2014.     2002. годиште Екипе Време Место Доминус – ФерПлеј 06 Субота, 10:40 ФК Алтина Раднички – Алтина 2 Субота, 12:00 ФК Алтина Милутинац – Алтина 1 Субота, 13:20 ФК Алтина Земун 1 – Star Субота, 14:00 ФК Алтина Лола – Земун 2 Субота, 14:40 ФК Алтина Липовица Јуниор – ТЦ Јунајтед... Детаљније

Распоред утакмица XI кола лиге Драган Манце

22-23. фебруар 2014.     2002. годиште Екипе Време Место Доминус – Земун 1 Субота, 12:00 ФК Алтина Милутинац – Земун 2 Субота, 12:40 ФК Алтина Раднички – Алијанса Лима Субота, 14:00 ФК Алтина Star – ФерПлеј 06 Субота, 15:20 ФК Алтина Липовица Јуниор – Лола Недеља, 13:00 ФК Алтина Алтина 1 – Булс Јунајтед... Детаљније

Распоред утакмица X кола лиге Драган Манце

15-16. фебруар 2013.     2002. годиште Екипе Време Место Лола – Доминус Субота, 10:40 ФК Алтина Star – Милутинац Субота, 12:00 ФК Алтина Липовица Јуниор – Алтина 1 Субота, 13:20 ФК Алтина Алтина 2 – ФерПлеј 06 2 Субота, 14:00 ФК Алтина Земун 1 – Булс Јунајтед Недеља, 10:20 ФК Алтина Земун 2 –... Детаљније

Распоред утакмица IX кола лиге Драган Манце

08-09. фебруар 2013.   Напомена: Термин утакмице ФерПлеј06 – Милутинац (2006. годиште) биће накнадно објављен. 2002. годиште Екипе Време Место Алтина 1 – ТЦ Јунајтед Субота, 10:40 ФК Алтина Алтина 2 – Лола Субота, 11:20 ФК Алтина Земун 1 – Милутинац Субота, 13:20 ФК Алтина Земун 2 – Star Субота, 14:00 ФК Алтина Раднички –... Детаљније

Распоред утакмица VIII кола лиге Драган Манце

01-02. фебруар 2013.   Напомена: утакмице 2002. и 2003. годишта које се играју у недељу од 13:00, 13:40 и 14:20 играју се у балону Coin због жеље тих клубова да овог викенда играју тамо. 2002. годиште Екипе Време Место Нови Београд – Фер Плеј06 2 Субота, 09:40 ФК Алтина Алтина 1 – Фер Плеј06 1... Детаљније

Завршен јесењи део лиге „Драган Манце“

Одигравањем заосталих утакмица прошлог викенда завршен је јесењи део лиге „Драган Манце“. Пролећни део ће почети почетком фебруара, и на сајту Мали играчи ћете благовремено бити обавештени о терминима и распореду првог кола пролећног дела. Детаљније

Заостале утакмице лиге „Драган Манце“

22. децембар 2013. 2002. годиште Екипе Време Место Фер Плеј06 1 – Star 1 Недеља, 09:40 ФК Алтина Доминус – Раднички Недеља, 11:40 ФК Алтина Star 2 – Милутинац Недеља, 13:00 ФК Алтина Детаљније

Распоред утакмица VII кола лиге Драган Манце

14-15. децембар 2013.     2002. годиште Екипе Време Место Земун 1 – Земун 2 Субота, 12:00 ФК Алтина Алтина 1 – Алтина 2 Субота, 12:40 ФК Алтина Фер Плеј06 1 – ТЦ Јунајтед Субота, 14:00 ФК Алтина Милутинац – Лола Субота, 14:40 ФК Алтина Раднички – Фер Плеј06 2 Недеља, 12:00 ФК Алтина Star 2... Детаљније

Распоред утакмица VI кола лиге Драган Манце

  07-08. децембар 2013.   2002. годиште Екипе Време Место Star 2 – ТЦ Јунајтед Субота, 11:20 ФК Алтина Star 1 – Алтина 1 Субота, 12:00 ФК Алтина Алтина 2 – Лола Субота, 12:40 ФК Алтина Фер Плеј06 1 – Милутинац Субота, 16:00 ФК Алтина Раднички – Земун 1 Недеља, 11:20 ФК Алтина Земун 2... Детаљније

Распоред утакмица V кола лиге Драган Манце

  30. новембар-1. децембар 2013. 2002. годиште Екипе Време Место Раднички – Лола Субота, 11:40 ФК Алтина Доминус – Фер Плеј06 1 Субота, 14:20 ФК Алтина Доминус 2 – Алтина 1 Субота, 15:00 ФК Алтина Алтина 2 – Милутинац Субота, 15:40 ФК Алтина Мала Барса – ТЦ Јунајтед Недеља, 10:00 ФК Алтина Star 1 –... Детаљније

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *