Danica Nedeljković, Saša Sakura Štula, Ivan Petković, Otvoreno prvenstvo Šida za devojke do 16 godina, Teniski klub Haron Beograd

Даница Недељковић победница ОП Београда до 16 година у ТK Харон

Отворено првенство Београда, турнир Б категорије за девојке до 16 година, одржан је од 13. до 16. јуна 2020. године у ТК Харон на Сењаку, у оквиру календара Тениског савеза Београда. Турнир је игран на шљаци, а судио је Игор Марјановић.

Победница турнира је Даница Недељковић (ТК Харон Београд), а друго место је освојила такође чланица овог клуба Саша Сакура Штула. Честитамо!

Трећепласиране су Андријана Лепојевић (TK Гем Смедерево) и Милица Ивановић (ТК Колонија Београд).

Честитамо ТК Харон на одличном учинку његових тенисерки на овом турниру!

Детаљније Даница Недељковић победница ОП Београда до 16 година у ТK Харон
  • Danica Nedeljković, Saša Sakura Štula, Otvoreno prvenstvo Šida za devojke do 16 godina, Teniski klub Haron Beograd
  • Danica Nedeljković, Otvoreno prvenstvo Šida za devojke do 16 godina, Teniski klub Haron Beograd
  • Saša Sakura Štula, Otvoreno prvenstvo Šida za devojke do 16 godina, Teniski klub Haron Beograd

У финалу је Даница победила Сашу 6-0 6-1, и тако освојила титулу без изгубљеног сета!