Првенство Београда, турнир Б категорије за девојке и младиће до 18 година, одигран је од 15. до 17. децембра 2018. године у ТА Типсаревић, у оквиру календара Тениског савеза Београда. Момци су изграли у СЦ „Олимп“, а девојке у СЦ „11. април“. Играно је на шљаци.

Победници Првенства Београда су Урош Тодоровић (TIP) и Андреа Обрадовић (TIP). Честитамо!

Друго место су освојили Михаило Радосављевић (VOŽ; Премиум тенис) и Јелена Марјановић (CZ). Урош је у узбудљивом финалном мечу победио Михаила 2-6 7-6 6-4, док је Андреа победила Јелену 3-6 7-6(1), после дисквалификације Јелене Марјановић на почетку трећег сета.

Треће место су освојили Михаило Савић (ТК Колонија Београд) и Милан Мацура (ТК Агримес Београд), а у конкуренцији девојака Симона Максимовић (ТК Classics Београд) и Анастасија Радојевић (ТК Црвена звезда Београд).

Честитамо Тениској академији Типсаревић на изузетним резултатима њених такмичара на Првенству Београда! Такође, споменимо да победница Андреа Обрадовић има само 14 година!

Andrea Obradović, Jelena Marjanović, Pavle Tipsarević, Prvenstvo Beograda za devojke do 18 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd
Финалисткиње Јелена Марјановић и Андреа Обрадовић са Павлом Типсаревићем, Јанковим оцем

Детаљније Андреа Обрадовић и Урош Тодоровић победници Првенства Београда до 18 година у TА Типсаревић (Б категорија)

Резултати, младићи:

Резултати, девојке:

Prvenstvo Beograda za devojke do 18 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd