Andrijana Brkić, Milana Vulin, Otvoreno prvenstvo Beograda za devojke do 18 godina, OTK Beograd

Отворено првенство Београда, турнир 2. категорије за девојке и младиће до 18 година, одигран је од 16. до 18. фебруара 2019. године у ОТК Београд (девојке) и у ТА Типсаревић (младићи), у оквиру календара Тениског савеза Београда. Играно је на шљаци.

Победници ОП Београда су Андријана Бркић (ТК Вождовац Београд; Премиум тенис) и Реља Ескић (ТА Типсаревић Београд). Честитамо!

Друго место су освојили Милана Вулин (ТК Динамо Панчево) и Петар Белошевић (ТК Црвена звезда Београд). Андријана је у финалу победила Милану 4-6 6-2 6-2, док је Реља победио Петра 7-6(2) 6-2, и тако доказао да је у сјајној форми, после освајања титуле на турниру 1. категорије у свом клубу пре недељу дана.

Треће место су освојиле Лара Стојановски (ТК Дрил Београд) и Софија Баталова (ТК Вождовац; Премиум тенис), а у конкуренцији младића Предраг Поповић (ТК Хајдук Кула) и Вељко Пејчић (ТА Живковић Ниш).

Relja Eskić, Petar Belošević, Otvoreno prvenstvo Beograda za mladiće do 18 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd
Финалисти Петар Белошевић и Реља Ескић

Детаљније Андријана Бркић и Реља Ескић победници ОП Београда до 18 година у ОТК Београд и у TА Типсаревић