Darija Mladenović, Natalija Nikolić, Otvoreno prvenstvo Niša za devojke do 18 godina, Teniski klub TAŽ Niš, TA Živković Niš

Дарија Младеновић победница ОП Ниша до 18 година у TК ТАЖ (1. категорија)

Отворено првенство Ниша, турнир 1. категорије за девојке до 18 година, одигран је 9. и 10. фебруара 2019. године у Тениској академији Живковић, у оквиру календара Тениског савеза Србије. Играно је на шљаци у балону, а судио је Љубиша Тасић.

Победница турнира је такмичарка ТК ТАЖ Дарија Младеновић. Честитамо!

Друго место је освојила Наталија Николић, такође из нишке ТА Живковић. Дарија је у финалу после преокрета победила 0-6 6-3 6-1.

Треће место су освојиле Доротеа Милосављевић (ТК Црвена звезда Београд) и Ива Шепа (ТК Харон Београд).

Честитамо Тениској академији Живковић на изузетним резултатима њених такмичарки на овом турниру!

Детаљније Дарија Младеновић победница ОП Ниша до 18 година у TК ТАЖ (1. категорија)