Dimitrije Zubac, Mihailo Radosavljević, Otvoreno prvenstvo Beograda za mladiće do 16 godina, Teniski klub Master Beograd

Димитрије Зубац победник ОП Београда до 16 година у TЦ Мастер (III категорија)

Димитрије Зубац (ТК Сајмиште) је освојио Отворено првенство Београда, турнира III категорије за младиће до 16 година, одржан од 11. до 13. фебруара 2017. године у TЦ Мастер. Честитамо!

Он је у финалу победио Михаила Радосављевића (ТК Бањица) 6-4 6-4.

Треће место су освојили Лука Тодоровић (TK Црвена звезда) и Драгутин Митрић (ТА Типсаревић).

Победници у дублу су момци из ТК Бањица, Виктор Стојановић и Михаило Радосављевић, а друго место су освојили одлични другари Лука Тодоровић (TK Црвена звезда) и Димитрије Зубац (ТК Сајмиште).

Dimitrije Zubac, Viktor Stojanović, Mihailo Radosavljević, Luka Todorović, Otvoreno prvenstvo Beograda za mladiće do 16 godina, Teniski klub Master Beograd
Финалисти дубла Димитрије Зубац, Лука Тодоровић, Виктор Стојановић и Михаило Радосављевић

У полуфиналу сингла је Михаило победио Луку 6-2 6-4, а Димитрије Драгутина 4-6 6-3 4-0 (предаја).

Dimitrije Zubac, Otvoreno prvenstvo Beograda za mladiće do 16 godina, Teniski klub Master Beograd
Победник Димитрије Зубац

Турнир је судио Вељко Васић, а играно је на шљаци.

Viktor Stojanović, Mihailo Radosavljević, Otvoreno prvenstvo Beograda za mladiće do 16 godina, Teniski klub Master Beograd