Emilija Zdravković, Jovana Nikolić, Otvoreno prvenstvo Niša za devojke do 16 godina, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš

Емилија Здравковић освојила ОП Ниша до 16 година у TК ТАЖ (2. категорија)

Отворено првенство Ниша, турнир 2. категорије за девојке до 16 година, одигран је 23. и 24. фебруара 2019. године у Тениској академији Живковић, у оквиру календара Тениског савеза источне Србије. Играно је на шљаци у балону, а судио је Љубиша Тасић. Турнир младића није одигран због недовољног броја пријављених такмичара 🙁

Победница ОП Ниша је такмичарка ТК ТАЖ Емилија Здравковић. Честитамо!

Друго место је освојила Јована Николић, такође чланица ТА Живковић. Емилија је у финалу победила 6-4 6-3, и тако освојила титулу без изгубљеног сета!

Треће место су освојиле сестре Мина и Сара Милосављевић из ТАЖ-а, и тако употпуниле изванредан учинак такмичарки Тениске академије Живковић на овом турниру!

Детаљније Емилија Здравковић освојила ОП Ниша до 16 година у TК ТАЖ (2. категорија)