Фатма Идризовић друга на National Sport Park Open ТЕ U14 у Тирани

Фатма Идризовић је освојила 2. место на међународном турниру за девојчице и дечаке до 14 година National Sport Park Open у Тирани, у Албанији (3. категорије), одржаном од 3. до 9. септембра, у оквиру Tennis Europe Junior Toura. Честитамо!

🕥  9.9.16.  14.39 h

Фатма Идризовић  је у финалу после велике борбе нажалост изгубила од Мађарице Наталије Сабанин 5-7 6-1 4-6.

Македонац Ведран Радоњанин освојио је титулу у конкуренцији дечака, савладавши у финалу Грка Даниела Триантафулуоа 4-6 6-4 6-2. Браво Ведране!

Fatma Idrizović, Paloma Keresztes, National Sport Park Open U14 Tirana Albania, Tennis Europe Junior Tour
Противнице у полуфиналу Палома Керестеш и Фатма Идризовић

Фатма сервира на турниру у Тирани

🕥  8.9.16.  13.24 h

Фатма је данас у полуфиналу победила 4. носитељку, Мађарицу Палому Керестеш 6-3 2-6 6-4. Свака част Фатма!

Још чека противницу у финалу.

Македонац Ведран Радоњанин такође је остварио велики успех пласманом у финале! У полуфиналу је победио Естонца Марка Лајала 6-2 6-4, а у финалу ће играти против Грка Данијела Триантафулоа. Браво Ведране!

Црногорци Данило Раичевић и Ива Нишавић нажалост нису успели да уђу у полуфинале – Ива је изгубила од Украјинке Дадвани 0-6 1-6, а Данило од Естонца Марка Лајала 5-7 2-6.

Anastasia Paraskevoudi, Fatma Idrizović, National Sport Park Open U14 Tirana Albania, Tennis Europe Junior Tour
Противнице у четвртфиналу Анастасија Параскевуди

🕥  7.9.16.  18.10 h

Фатма је у четвртфиналу убедљиво победила прву носитељку Гркињу Анастасију Параскевуди 6-1 6-1. Сутра ће се борити за место у финалу против 4. носитељке, Мађарице Паломе Керестеш.

Фатма је била вредна и помагала је организаторима у чишћењу терена 🙂

На турниру наступа доста деце из Црне Горе и Македоније. Највећи успех је постигао Македонац Ведран Радоњанин, пласиравши се у полуфинале победом над Италијаном Енриком Татом 6-4 6-2, док ће Црногорац Данило Раичевић сутра играти свој четвртфинални меч против Естонца Марка Лајала, као и Црногорка Ива Нишавић против Украјинке Лујизе Дадвани.

Петар Јовановић из Црне Горе завршио је турнир у четвртфиналу, као и Македонка Мина Даскаловић.