Filip Đokić, Tea Kovačević, Prvenstvo Republike Srpske do 10 godina, Teniski klub Dr Mladen Stojanović Prijedor

Филип Ђокић и Теа Ковачевић прваци Републике Српске до 10 година у Приједору

У ТК „Др Младен Стојановић“ у Приједору 25. и 26. маја 2019. године је одржано Првенство Републике Српске за дечаке и девојчице до 10 година, турнир 1. категорије из календара такмичења Тениског савеза БИХ. Играно је на 4 терена са шљаком, а врховни судија је био Радован Милојица.

Победници су Теа Ковачевић (ТК Градишка) и Филип Ђокић (ТК Сол Брчко). Честитамо!

Сара Пухалић (ТК „Др Младен Стојановић“) и Сергеј Ждрало (ТК Топ Спин) су освојили друго место. Теа је у финалу победила Сару 7-0, док је Филип савладао Сергеја 7-2.

Треће место код девојчица су освојиле Саира Махмутовић (ТК Змај од Босне) и Николина Ковачевић (ТК Добој), а код дечака Гордан Шукурма (ТК Добој) и Данило Граховац (ТК Прохема Брчко).

Детаљније Филип Ђокић и Теа Ковачевић прваци Републике Српске до 10 година у Приједору

Победници Првенства Републике Српске 2017. године су били Лана Петковић (ТК ЗТЦ Бања Врућица Теслић) и Јустин Илић (ТК Мостар Мостар).