Stefan Zeković, Filip Nenadović Otvoreno prvenstvo Beograda za mladiće do 16 godina, Teniski klub Grocka Beograd

Отворено првенство Београда, турнир 2. категорије за младиће до 16 година, одржан је од 29. јуна до 1. јула 2019. године у ТК Гроцка, у оквиру календара Тениског савеза Београда. Турнир је игран на шљаци, а судио је Игор Марјановић.

Победник турнира је Филип Ненадовић (ТК Вождовац Београд; Премиум тенис), а финалиста је Стефан Зековић (ТК Вождовац Београд; Премиум тенис). Честитамо!

Треће место су освојили Страхиња Чејовић (ТК Дрил Београд) и Андреј Радојичић (ТК Ђукић Београд).

Филип је у финалу победио Стефана 6-2 6-4, и тако до титуле дошао без изгубљеног сета!

Честитамо Премиум тенису на одличним резултатима његових чланова на овом турниру!

Детаљније Филип Ненадовић освојио ОП Београда за младиће до 16 година у TК Гроцка (2. категорија)

Bidi Badu Sportska odeća Bidi Badu, teniska odeća Bidi Badu, Bidi Badu Play Wild, Teniski klub Haron

Биди Баду спортску одећу можете купити у нашем веб-шопу!

Одећу можете испробати у Haron Show Room-у!