Отворено првенство Београда за дечаке и девојчице до 10 година, турнир наранџастог нивоа из програма Tennis 10s, одржан је 13. јула  2019. године у ТК Лоптица, у оквиру календара Тениског савеза Београда. Судио је Михаило Угрчић.

Победници турнира су Виктор Вишнић (TK White Star Београд; Дечији свет тениса) и Хана Илић (Рекет клуб Београд). Честитамо!

Друго место су освојили Карол Вербич (ТК Газела Београд) и Анђелка Ђуровски (ТА Типсаревић Београд). Виктор је у финалу победио Карола 5-3, а Хана је савладала Анђелку 4-1.

Треће место код девојчица је освојила Нађа Грубовић (ТК Ђукић Београд), а за остале полуфиналисте још немамо информације.

Финалисти утешног турнира дечака су били Урош Вуловић (TK Winner Нови Сад) и Павле Потпарић (ТК Топако Београд).

Детаљније Хана Илић и Виктор Вишнић победници ОП Београда до 10 година у ТК Лоптица (наранџасти ниво)

Bidi Badu Sportska odeća Bidi Badu, teniska odeća Bidi Badu, Bidi Badu Play Wild, Teniski klub Haron

Биди Баду спортску одећу можете купити у нашем веб-шопу!

Одећу можете испробати у Haron Show Room-у!