Otvoreno prvenstvo Zaječara do 8 godina crveni nivo, Teniski klub As Timok Zaječar

Отворено првенство Зајечара до 8 година, турнир црвеног нивоа из програма Tennis 10s, одигран је у суботу 20. јануара 2018. године, у организацији TК Ас Тимок и Тениског савеза источне Србије. Био је то први турнир црвеног нивоа који се играо у Србији у 2018. години. Одигран је у сали ОШ „Љубица Радосављевић Нада“, на паркету.

Победница је Искра Милисављевић (ТК Лапчевић Сокобања). Честитамо!

Друго место је освојио Никола Божановић (ТК Магнет Књажевац), а треће место су поделили Алекса Салијевић (ТК Цариброд Димитровград) и Стефан Наков (ТК Цариброд Димитровград).

Утешни турнир је освојио Урош Милошевић (TК Ас Тимок Зајечар), савладавши у финалу Луку Петрова (ТК Цариброд Димитровград).

Детаљније Искра Милисављевић победница ОП Зајечара до 8 година у ТК Ас Тимок (црвени ниво)

Iskra Milisavljević, Dario Petković, Saša Petrović, Dario Petković, Otvoreno prvenstvo Zaječara do 8 godina crveni nivo, Teniski klub As Timok Zaječar
Победница Искра Милисављевић са Сашом Петровићем, председником комисије за маркетинг у ТК Ас Тимок, и са Дариом Петковићем, директором ТК Ас Тимок