Janko Perišić, Dragica Stevanović, Otvoreno prvenstvo Beograda do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Crvena zvezda Beograd

Отворено првенство Београда до 8 година, турнир црвеног нивоа из програма Tennis 10s, одигран је у суботу 10. фебруара 2018. године, у организацији TК Црвена звезда и Тениског савеза Београда. Играло се на шљаци, а судила је Милица Дајин.

Победник је Јанко Перишић (ТК Топако Београд). Честитамо!

Друго место је освојила Ана Лукач (ТК Меридиана Нови Сад) а треће место су поделили Виктор Вишнић (ТК Бањица; Дечији свет тениса) и Матеја Јотић (ТК Топако Београд).

У финалу је Јанко победио Ану 5-3 2-5 5-4.

Утешни турнир је освојила Драгица Стевановић (ТК Топако Београд), савладавши у финалу клупског друга Павла Потпарића (ТК Топако Београд) 5-3 5-4. Треће место на утешном турниру су освојили Лев Вершков (ТК Дрил Београд) и Зоја Грбић (ТК Топако Београд).

Честитамо Тениском клубу Топако из Београда на изванредним резултатима његових такмичара на овом турниру!

Детаљније Јанко Перишић најбољи на ОП Београда до 8 година у ТК Црвена звезда у Београду (црвени ниво)

Janko Perišić, Dragica Stevanović, Nikola Obradović, Katarina Radojlović, Otvoreno prvenstvo Beograda do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Crvena zvezda Beograd