Janko Perišić, Dragica Stevanović, Otvoreno prvenstvo Beograda do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Crvena zvezda Beograd

Јанко Перишић најбољи на ОП Београда до 8 година у ТК Црвена звезда у Београду (црвени ниво)

Отворено првенство Београда до 8 година, турнир црвеног нивоа из програма Tennis 10s, одигран је у суботу 10. фебруара 2018. године, у организацији TК Црвена звезда и Тениског савеза Београда. Играло се на шљаци, а судила је Милица Дајин.

Победник је Јанко Перишић (ТК Топако Београд). Честитамо!

Друго место је освојила Ана Лукач (ТК Меридиана Нови Сад) а треће место су поделили Виктор Вишнић (ТК Бањица; Дечији свет тениса) и Матеја Јотић (ТК Топако Београд).

У финалу је Јанко победио Ану 5-3 2-5 5-4.

Утешни турнир је освојила Драгица Стевановић (ТК Топако Београд), савладавши у финалу клупског друга Павла Потпарића (ТК Топако Београд) 5-3 5-4. Треће место на утешном турниру су освојили Лев Вершков (ТК Дрил Београд) и Зоја Грбић (ТК Топако Београд).

Честитамо Тениском клубу Топако из Београда на изванредним резултатима његових такмичара на овом турниру!

Janko Perišić, Dragica Stevanović, Nikola Obradović, Katarina Radojlović, Otvoreno prvenstvo Beograda do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Crvena zvezda Beograd