Otvoreno prvenstvo Pančeva do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Mladost Pančevo

Јанко Перишић победник ОП Панчева до 8 година у ТК Младост (црвени ниво)

Отворено првенство Панчева до 8 година, турнир црвеног нивоа из програма Tennis 10s, одигран је у недељу 11. фебруара 2018. године, у организацији TК Младост и Тениског савеза Војводине. Одигран је у хали ТК Младост, на бетону, а судио је Григорије Брковић. На турниру је учествовало 22 деце, и организатори су задовољни одзивом учесника.

Победник је Јанко Перишић (ТК Топако Београд). Честитамо!

Друго место је освојио Виктор Вишнић (ТК Бањица; Дечији свет тениса), а треће место су поделили Павле Потпарић (ТК Топако Београд) и Хелена Влајић (ТК Топако Београд). У финалу је Јанко победио Виктора 5-4 5-2.

Утешни турнир је освојио Михајло Тот (ТК Младост Панчево), савладавши у финалу Лазара Кековића (TK Classics Београд) 5-0 5-2. Треће место на утешном турниру су освојили Константин Стојиљковић (ТК Младост Панчево) и Александар Гилезан (ТК Младост Панчево).

Занимљиво да је Јанко у суботу освојио ОП Београда црвеног нивоа у ТК Црвена звезда, док је Виктор на том турниру освојио треће место.

Детаљније Јанко Перишић победник ОП Панчева до 8 година у ТК Младост (црвени ниво)