Anastasija Cvetković, Ilija Ilić, Jelena Serjević, Darko Manojlović, Dario Petković, Otvoreno prvenstvo Zaječara do 10 godina narandžasti nivo, Teniski klub Euroclub Zaječar

Јелена Серјевић и Дарко Манојловић победници ОП Зајечара до 10 година у ТК Euroclub (наранџасти ниво)

Отворено првенство Зајечара до 10 година, турнир наранџастог нивоа из програма Tennis 10s, одржан је 13. маја 2017. година у ТК Euroclub. Учествовала су деца из Књажевца, Ниша, Крагујевца, Бора и Зајечара.

Победници су Дарко Манојловић и Јелена Серјевић, обоје из зајечарског ТК Ас Тимок. Честитамо!

Јелена је у финалу победила Анастасију Цветковић (ТК ТАЖ Ниш) 4-1, док је Дарко савладао Илију Илића (ТК Пума Крагујевац) 4-0.

Треће место су освојили Наташа Буфановић (ТК Рудар Бор) и Нина Крстић (ТК ТАЖ Ниш), а код дечака Андрија Петровић (ТК Магнет Књажевац) и Вељко Стефановски (ТК Рудар Бор).