Iva Lakić, Jovan Tomović, Otvoreno Prvenstvo Crne Gore do 12 godina, Teniski klub Nikšić

Јован Томовић и Ива Лакић прваци Црне Горе до 12 година у Никшићу

Ива Лакић (TK Еминент Подгорица) и Јован Томовић (ТК Подгорица) су победници Државног првенства Црне Горе за дечаке и девојчице до 12 година, турнира 1. категорије, одржаног 31. маја и 1. јуна 2019. године у ТК Никшић, у оквиру календара Тениског савеза Црне Горе. Честитамо!

Играно је на 5 терена са шљаком, а судио је Максим Мићковић.

Друго место су освојили Сташа Булатовић (TK Top Spin Бар) и Никола Маловић (TK Никшић). Ива је у финалу победила Сташу 6-0 6-1, док је Јован савладао Николу 6-0 6-0.

Код дечака су 3. место освојили Скендер Катана (TK Bellevue Улцињ) и Стефан Ђоковић (TK Bellevue Улцињ), а у конкуренцији девојчица Елена Васиљевић (ТК Глава Зете) и Тара Рашовић (ТК Нец Подгорица).