Luka Kalenić, Mihajlo Lasica, Otvoreno prvenstvo Beograda za mladiće do 16 godina, Teniski klub Balans Beograd

Отворено првенство Београда, турнир II категорије за младиће до 16 година, одигран је од 14. до 16. априла 2018. године у ТК Баланс. Судио је Миодраг Марковић.

Лука Каленић (ТК Дрил Београд) је победник ОП Београда до 16 година. Честитамо!

Михаило Ласица (ТК Дрил Београд) је освојио друго место. Лука је у финалу победио 6-2 6-1.

Треће место су освојили Бојан Радоман (ТК Дрил Београд) и Марко Судар (ТК Агримес Београд). Михајло је у полуфиналу победио Бојана 7-5 7-5, а Лука је савладао Марка 6-1 6-0.

Честитамо Тениском клубу Дрил на изванредном резултату његових такмичара на овом турниру!

Детаљније Лука Каленић победник ОП Београда за младиће до 16 година у TК Баланс (II категорија)

Ognjen Pavlović, Natalija Senić, Tara Mihaljević, Simeon Stanković, Vuk Rađenović, HEAD tim, HEAD team, HEAD Srbija Kopf Sport d.o.o, Milentija Popovića 9 lokal 9 Sava Centar
Сазнајте више

Лука Каленић и Михајло Ласица са пехарима и дипломама за финалисте ОП Београда у ТК Баланс