Luka Stanković, Uroš Živković, Ljubiša Tasić, Otvoreno prvenstvo Niša do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Radnički Niš

Отворено првенство Ниша до 10 година, турнир зеленог нивоа из програма Tennis 10s, одржан је 28. априла 2018. године у ТК Раднички. Судио је Љубиша Тасић. На турниру је учествовало осморо деце – шесторица дечака и две девојчице.

Победници су Нина Крстић и Лука Станковић, такмичари Тениске академије Живковић из Ниша. Честитамо!

Друго место су освојили Нађа Младеновић (ТК ТАЖ Ниш) и Урош Живковић (ТК ТАЖ Ниш).

Нина је у финалу победила Нађу 4-2 4-2, док је Лука победио Уроша 4-0 4-0.

Треће место су освојили Огњен Петровић (ТК Славија Ћуприја) и Илија Илић (ТК Пума Крагујевац).

Детаљније Лука Станковић и Нина Крстић победници ОП Ниша до 10 година у ТК Раднички (зелени ниво)

Nina Krstić, Nađa Mladenović, Otvoreno prvenstvo Niša do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Radnički Niš