Aleksandar Žikić, Nikola Jović, Otvoreno prvenstvo Niša za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniska akademija Živković Niš

Никола Јовић и Ања Ђорђевић победници ОП Ниша до 10 година у ТК ТАЖ (зелени ниво)

Отворено првенство Ниша до 10 година, турнир зеленог нивоа из програма Tennis 10s, одигран је у 26. и 27. новембра 2016. у Тениској академији Живковић, у организацији Тениског савеза источне Србије. Судија је био Љубиша Тасић, а играно је на шљаци.

Најуспешнији су били домаћи такмичари из ТАЖ-а – победници турнира су Ања Ђорђевић и Никола Јовић из овог нишког клуба. Честитамо!

Anja Đorđević, Mila Đorđević, Otvoreno prvenstvo Niša za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniska akademija Živković Niš
Финалисткиње Ања Ђорђевић и Мила Ђорђевић

Никола је у финалу победио свог клупског друга Александра Жикића 4-0 4-0, док је Ања победила такође девојчицу из ТАЖ-а Милу Ђорђевић.

Треће место су  освојили Огњен Миленовић и Огњен Рашковић из Тениске академије Живковић, а код девојчица Исидора Крстић (ТК Стојановић Лесковац).

Победник утешног турнира је Никола Стојковић (Јагодински ТК), а друго место је освојио Филип Иванов (ТК Бабушница).

Anja Đorđević, Otvoreno prvenstvo Niša za dečake i devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniska akademija Živković Niš