Igram, učim, sakupljam...4, dečji teniski turnir, Dečiji svet tenisa, Teniski klub Colonial Sun Beograd

Одигран 4. турнир „Играм, учим, сакупљам…“ Дечијег света тениса

У суботу 19. марта у ТК Colonial Sun на Сењаку одржан је тениски турнир црвеног нивоа „Играм, учим, сакупљам…4“ по програму Tennis 10S за децу до 11 година, у организацији Дечијег света тениса, члана удружења Свет тениса.

На четвртом турниру овог циклуса учествовало је 17 деце, који су се надметали и забављали у пријатном амбијенту сењачког клуба. Сви су добили медаљице, а дете које је освојило највећи број поена у златној групи добило је пехар.

Водила се љута борба између Луке Лончара и Луке Митровића, који су освојили исти број поена, само је Лончар био бољи у међусобном мечу. Један од најуспешнијих био је и Душан Тодоровић из Звезде.

У паузи такмичења родитељима се преко скајпа (јер је био у Нишу) обратио Дејан Вукојичић, координатор Tennis 10’s програма у ТСС. Говорио је о програму Tennis 10’s, о официјелном програму ТСС TENIS EVOLUTION, као и о развојним плановима Тениског савеза Србије у вези са Tennis 10’s у Србији.

Од априла ће се циклус турнира „ИГРАМ, УЧИМ, САКУПЉАМ…“ играти и на наранџастом нивоу. А од 1. до 3. априла Дечији свет тениса води децу у Македонију, на два турнира у Штипу и у Скопљу.