Relja Eskić, Veljko Krstić, Darko Gagić, Otvoreno prvenstvo Beograda za mladiće do 18 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd

Реља Ескић освојио ОП Београда до 18 година у TА Типсаревић (1. категорија)

Отворено првенство Београда, турнир 1. категорије за младиће до 18 година, одигран је од 9. до 12. фебруара 2019. године у Тениској академији Типсаревић, у оквиру календара Тениског савеза Србије. Играно је на шљаци у балону, а судио је Никола Јанковић.

Победник турнира је такмичар ТА Типсаревић Реља Ескић. Честитамо!

Друго место је освојио Вељко Крстић (ТК Ђукић Београд; Player Zone). Реља је у финалу победио  6-0 6-0.

Треће место су освојили Алекса Гајић (ТК Gem Смедерево) и Лука Каленић (ТК Дрил Београд).

Детаљније Реља Ескић освојио ОП Београда до 18 година у TА Типсаревић (1. категорија)