Emilija Miljković, Tamara Ljuba, Nikola Obradović, Otvoreno prvenstvo Beograda do 8 godina, zeleni nivo, Teniski klub Kolonija Beograd

Тамара Љуба победница ОП Београда до 8 година у ТК Колонија

У ТК Колонија је данас завршено Отворено првенство Београда за девојчице и дечаке до 8 година, турнир црвеног нивоа.

Деца су се лепо забавила и надметала, а најбоља на турниру је била Тамара Љуба (ТК Харон), победивши у финалу Емилију Миљковић (ТК Бањица) 2-5 5-1 5-2.

Победница Тамара Љуба

Сребрни турнир је освојио Јован Тешмановић (ТК Бањица), који је у финалу победио Петру Добродолац (Рекет клуб) 5-3 3-5 5-4.

Турнир је судио Никола Обрадовић.

Емилија Миљковић и Јован Тешмановић похађају програм Дечјег света тениса у оквиру ТК Бањица.

Luka Marinković, Tamara Ljuba, Otvoreno prvenstvo Beograda do 8 godina, zeleni nivo, Teniski klub Kolonija Beograd