Igram, učim, sakupljam 2, teniski turnir crvenog nivoa, Dečiji svet tenisa, dečija glumačko-sportska Radionica ritma Niša, Studio glume Teatar Niš

Тенис на занимљив и забаван начин – турнир „Играм, учим, сакупљам…2“ Дечијег света тениса

У суботу 12. децембра у Тениском клубу Бањица одржан је тениски турнир црвеног нивоа „Играм, учим, сакупљам…2“ по програму Tennis 10S за децу која немају искуства на другим нивоима тениских турнира и имају мање од 11 година, у организацији Дечијег света тениса, члана удружења Свет тениса.

 

Igram, učim, sakupljam 2, teniski turnir crvenog nivoa, Dečiji svet tenisa, dečija glumačko-sportska Radionica ritma Niša, Studio glume Teatar Niš

 

На другом турниру овог циклуса учествовало је 25 деце из седам београдских клубова и једног зрењанинског, а ни овог пута није недостајало забавних и едукативних садржаја. Сва деца добила су поклоне и медаље.

 

Igram, učim, sakupljam 2, teniski turnir crvenog nivoa, Dečiji svet tenisa, dečija glumačko-sportska Radionica ritma Niša, Studio glume Teatar Niš

 

Погледајте како је јуче било на Бањици:

 

 

Организаторка турнира Вилма Марковска и председница удружења Свет тениса Гордана Јаковљевић беспрекорно су организовале турнир, чему је у великој мери допринео и домаћин, менаџер ТК Бањица Срђан Јовановић.

 

Igram, učim, sakupljam 2, teniski turnir crvenog nivoa, Dečiji svet tenisa, dečija glumačko-sportska Radionica ritma Niša, Studio glume Teatar Niš
Организаторка Вилма Марковска, Дечији свет тениса

 

Дечија глумачко-спортска радионица „Радионица ритма“ (студио глуме „Театар“) из Ниша је деци на забаван и духовит начин показала како да вежбају тениске покрете, како да ускладе покрете и своје мисли…

 

Једно дете дошло је из ТК Галеб из Зрењанина, а била су присутна деца из ових београдских клубова: TK Вождовац, Београдски тениски клуб, ТК Step In, ТК Харон, ТК Агримес и ТК Sa&Ni, као и деца из програма Дечијег света тениса.

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

Више слика можете видети на нашој фејсбук страници.

 

 

 

Списак учесника

 

Број Име и презиме
1 Емилија Миљковић
2 Емилија Исидоровић
3 Елена Ђурадковић
4 Катерина Вукоје
5 Јован Тесмановић
6 Виктор Вишњић
7 Анђела Ђорђевић
8 Ања Петрић
9 Ива Керецки
10 Петар Марјановић
11 Михајло Кресојевић
12 Ђорђе Стојиљковић
13 Елена Јовановић
14 Теа Матић
15 Лука Јанковић
16 Милан Медаревић
17 Димитрије Јанковић
18 Тамара Љуба
19 Лука Митровић
20 Урос Пантовић
21 Марко Шавија
22 Илија Петковић
23 Вук Петковић
24 Александра Ђорђевић
25 Михајло Јосић

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *