У ТАЖ-у одржан турнир Tennis 10s наранџастог нивоa

Данас је у Тениској академији Живковић одржано Отворено првенство Ниша за девојчице и дечаке до 10 година, турнир наранџастог нивоа из програма Tennis 10s.

Победник турнира је Александар Жикић (TAŽ) , који је у финалу победио клупског друга Огњена Миленовића 4-1.

Aleksandar Žikić, Tamara Mihajlović, Otvoreno prvenstvo Niša do 10 godina narandžasti nivo, Teniska akademija Živković Niš
Победник Александар Жикић са судијом Тамаром Михајловић

Детаљније У ТАЖ-у одржан турнир Tennis 10s наранџастог нивоa

Треће место су поделили Алекса Перић (TAŽ) и Немања Стефанов (BAB), док је утешни турнир освојио Филип Иванов (BAB), савладавши Огњена Рашковића (TAŽ) 4-0.

Mia Milisavljević, Jevrosima Mitić, Mila Đorđević, Tamara Mihajlović, Otvoreno prvenstvo Niša do 10 godina narandžasti nivo, Teniska akademija Živković Niš