Угљеша Софреновић победник ОП Београда до 8 година у ТК Ековел (црвени ниво)

Отворено првенство Београда до 8 година, турнир црвеног нивоа из програма Tennis 10s, одржан је у суботу 18. јуна у ТК Ековел.

Прво место је освојио Угљеша Софреновић (ТК Меридианa Нови Сад), а друга је била Јефимија Димитријевић (ТК Младост Панчево). Угљеша је победио Јефимију у финалу 5-3 5-2.

Треће место су поделили Гала Ивановић (ТК Викторија Београд), Александар Јовић (ТК Црвена звезда Београд) и Крсто Кривокапић (ТК Трик Београд).

Jefimija Dimitrijević, Uglješa Sofrenović, Otvoreno prvenstvo Beograda do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Ekovel Beograd
Финалисти Јефимија Димитријевић и Угљеша Софреновић

Детаљније Угљеша Софреновић победник ОП Београда до 8 година у ТК Ековел (црвени ниво)

Krsto Krivokapić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Ekovel Beograd
Крсто Кривокапић, ТК Трик Београд, 3. место

На сребрном турниру треће место је освојио Алекса Пејчић (ТК Младост Панчево). Нажалост, не знамо имена освајача прва два места.

Jefimija Dimitrijević, Uglješa Sofrenović, Aleksa Pejčić, Maja Dimitrijević, Otvoreno prvenstvo Beograda do 8 godina crveni nivo, Teniski klub Ekovel Beograd
Јефимија Димитријевић и Алекса Пејчић са својом тренерицом из ТК Младост Мајом Димитријевић