Valeriy Martishev, Leon Nikolić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 16 godina, Teniski klub Olimp Beograd

Валериј Мартишев победник ОП Београда до 16 година у TК Олимп (II категорија)

Отворено првенство Београда, турнир II категорије за младиће до 16 година, одигран је од 9. до 11. децембра 2017. године у ТК Олимп. Судио је Никола Јанковић.

Победник је Рус Валериј Мартишев (ТА Милаш Нова Пазова), који је у финалу победио Леона Николића (Рекет клуб Београд) 6-1 6-0. Валериј је титулу освојио без изгубљеног сета. Честитамо!

Треће место су освојили Предраг Поповић (ТA Elite Нови Сад) и Бојан Радоман (ТК Дрил Београд).

Детаљније Валериј Мартишев победник ОП Београда до 16 година у TК Олимп (II категорија)

Valeriy Martishev, Nikola Janković, Otvoreno prvenstvo Beograda do 16 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Валериј Мартишев прима победнички пехар од судије Никола Јанковића

Финалиста Леон Николић са пехаром и дипломом за финалисту турнира

Leon Nikolić, Nikola Janković, Otvoreno prvenstvo Beograda do 16 godina, Teniski klub Olimp Beograd