Zoran Ludoški, TEJT U14 Trnava Cup U14 2019 Slovačka, Tennis Europe Junior Tour

Зоран Лудошки полуфиналиста TEJT U14 Trnava Cup U14 2019 у Словачкој

У словачком граду Трнава се од 21. до 28. априла 2019. године одржава TEJT U14 Trnava Cup U14 2019, међународни турнир 2. категорије за дечаке и девојчице до 14 година. Турнир се игра у организацији и у оквиру Tennis Europe Junior Tour-a. Игра се на 10 отворених терена са шљаком.

Српски тенисер Зоран Лудошки освојио је треће место у синглу и играо у четвртфиналу дубла на јаком турниру у Словачкој. Честитамо!

Зоран је на турниру био 5. носилац, а у полуфиналу је изгубио од 6. носиоца, Чеха Лукаша Великог 2-6 3-6. Претходно је Зоран у четвртфиналу победио 1. носиоца, Швајцарца Килијана Фелдбауша 6-2 6-4. У финалу дечака Чех Велик ће играти против Аустријанца Патрика Јозвицког.

Заједно са Словаком Маркусом Лазарчиком Зоран је играо у четвртфиналу дубла, где су изгубили од словачког пара Крајчи/Кубович 2-6 6-2 2-10.

Детаљније Зоран Лудошки полуфиналиста TEJT U14 Trnava Cup U14 2019 у Словачкој

Bidi Badu Sportska odeća Bidi Badu, teniska odeća Bidi Badu, Bidi Badu Play Wild, Teniski klub Haron

Биди Баду спортску одећу можете купити у нашем веб-шопу!

Одећу можете испробати у Haron Show Room-у!

На турниру у Трнави је наступио и српски тенисер Данијел Крстевски, који је у 2. колу изгубио од Аустријанца Бенедикта Серенциса 4-6 6-3 6-7(5).

У конкуренцији девојчица у финалу играју Чехиња Бренда Фрухвиртова и Словакиња Сара Саринова.