Natalija Senić, Fatma Idrizović, Berba grožđa do 14 godina, Teniski klub Vršac

Берба грожђа, ТК Вршац, девојчице и дечаци 14 година, I кат, 24-27.9.16.

Традиционални турнир I категорије за девојчице и дечаке до 14 година, Берба грожђа, одржан је од 24. до 27. септембра у ТК Вршац у Вршцу.

 

Победници су Оливер Сабо Рац (SPA) и Наталија Сенић (KRA). Честитамо!

Оливер је у финалу победио Марка Топоа (DIN) 6-7(3) 6-0 6-1, док је Наталија савладала Фатму Идризовић (FET) 6-3 6-4.

Треће место су освојили Милица Радуновић (HAR) и Невена Коларевић (SBG), а код дечака Миљан Крстић (SSM) и Филип Мандовић (SPA).

 

 

Marko Topo, Oliver Sabo Rac, Berba grožđa do 14 godina, Teniski klub Vršac
Финалисти Марко Топо и Оливер Сабо Рац

 

Milica Radunović, Nevena Kolarević, Berba grožđa do 14 godina, Teniski klub Vršac
Полуфиналисткиње Невена Коларевић и Милица Радуновић

 

 

 

 

 

Врховни судија је био Младен Вуковић.

 

Прочитајте извештај са прошлогодишњег турнира, којег су освојили Јован Вучић (ENS) и Анастасија Гутић (PRV), а ево како је било 2014. године, када су титулу освојили Милица Вујовић (DUN) и Виктор Јовић (VIC) – линк за девојчице, линк за дечаке.

Занимљиво је да је мушко финале било реприза два финала у конкуренцији до 12 година, од пре две године – ОП Панчева у ТК Динамо и Chips Way Мишиног меморијала у ТК Олимп!

Врло је занимљиво да је победник Оливер Сабо Рац у четвртфиналу, полуфиналу и финалу губио први сет и успевао да преокрене и добије меч.

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Наталија Сенић (KRA)Милица Радуновић (HAR)  6-1 6-0

Фатма Идризовић (FET) – Невена Коларевић (SBG)  7-5 7-5

 

 

🕥  26.9.16.  17.19 h

Коначни резултати:

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 СЕНИЋ НАТАЛИЈА KRA 2 DA
2 МИЛОЈЕВИЋ МИА NOV 12 DA
3 КОЛАРЕВИЋ НЕВЕНА SBG 16 DA
4 ЈОСИМОВИЋ СИМОНА TSZ 18 DA
5 ВИДАНОВИЋ ВАЊА SPA 23 DA
6 КНЕЖЕВИЋ АНЂЕЛА SAJ 29 DA
7 КОВАЧЕВИЋ АНАМАРИЈА BAN 36 DA
8 МИТРАКОВИЋ АЊА SAJ 37 DA
9 КНЕЗИ КАТАРИНА SAJ 40 DA
10 ЂУРАШИЋ МАРИЈА VIC 49 DA
11 ПЕТКОВИЋ АЊА HAR 58 DA
12 ЈАЊИЋ ЛАНА JED 63 DA
13 СОЛАРЕВИЋ ИВАНА VRŠ 64 DA
14 КАРЛОВЧАН ЛЕНА HAR 66 DA
15 СТАМЕНКОВИЋ КРИСТИНА CZ 67 DA
16 МИЛОСАВЉЕВИЋ АНА VID 71 DA
17 РАДУНОВИЋ МИЛИЦА HAR 73 DA
18 ГАВРАНОВ МИА VIN 75 DA
19 ВАРГА ТЕОДОРА VRŠ 100 DA
20 ЈАЊИЋ САРА JED 101 DA
21 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 106 DA
22 ИДРИЗОВИЋ ФАТМА FET 114 DA
23 ДОДИГ НИКОЛИНА VRŠ 127 DA
24 КОВАЧЕВИЋ АЛЕКСАНДРА SAJ 144 DA
25 ЂОРЂЕВИЋ КАТАРИНА VRŠ 145 WC
26 МАРКОВИЋ НИКОЛИНА IND 152 WC

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 68,80

 

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Марко Топо (DIN)Миљан Крстић (SSM)  7-5 6-2

Оливер Сабо Рац (SPA)Филип Мандовић (SPA)  5-7 6-1 6-4

 

 

🕥  26.9.16.  12.35 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 МИТРОВИЋ НИКОЛА SAJ 7 DA
2 ЗОРОЈА ИЛИЈА DRI 8 DA
3 КРСТИЋ МИЉАН SSM 10 DA
4 САБО РАЦ ОЛИВЕР SPA 12 DA
5 САВИН АЛЕКСА MLA 13 DA
6 МАНДОВИЋ ФИЛИП SPA 14 DA
7 БАШИЋ ПАЛКОВИЋ ПЕТАР SPA 16 DA
8 ШИШОВ ДМИТРИЈ ENS 19 DA
9 ПЕТРОВИЋ КРСТА KRA 25 DA
10 МАРКОВИЋ НЕМАЊА VRŠ 26 DA
11 СУДАР МАРКО AGR 33 DA
12 ЛАСИЦА МИХАЈЛО WS 39 DA
13 НЕНАДОВИЋ ФИЛИП BAN 53 DA
14 ЈОВАНОВИЋ НИКОЛА PAR 58 DA
15 РАДОМАН БОЈАН SBG 60 DA
16 ТАНИ СОТА DIN 63 DA
17 НИКОЛИЋ ЛЕОН REK 74 DA
18 МРАОВИЋ НЕМАЊА SPA 82 DA
19 ПЕТРОВ ВАЊА STP 87 DA
20 МЕДЕНИЦА МИЛОШ BAN 88 DA
21 ВОЈИНОВИЋ ВАЊА SBG 89 DA
22 МАРИНКОВИЋ СВЕТОЗАР KLB 107 DA
23 ТОПО МАРКО DIN 121 DA
24 ДАШИЋ МИЛОШ TIP 147 DA
25 ЂУКИЋ МАРКО DIN 233 WC

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 59,40

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *