Aleksa Pisarić, Mateja Gojković, Elena Ivanović, Daria Shuvyrdenkova, Marko Ristić, Božićni turnir do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd

Божићни турнир, ТК Црвена звезда Београд, дечаци и девојчице 12 год, 1. кат, 6-13.1.17.

Алекса Писарић (MRD) и Дарја Шувирденкова (ENS) су победници традиционалног Божићног турнира 1. категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одиграног од 6. до 10. јануара у ТК Црвена звезда у Београду. Честитамо!

Алекса је у финалу победио Матеју Гојковића (SPA) 6-2 6-0, док је Дарја савладала Елену Ивановић (DJU) 6-3 6-2.

Треће место су освојили Вук Рађеновић (GAZ) и Ромео Хаџимехмедовић (HAR), а у конкуренцији девојчица Анђелија Марковић (TIP) и Миа Ристић (BOR).

Победници дубла код дечака су Вук Рађеновић (GAZ) и Андреј Комненић (GAZ), који су у финалу победили пар Петар Ћертић (HAR) / Никола Лулић (REK) 6-3 6-7 10-5. Честитамо!

Победници су добили медаље,а сви учесници поклоне Red Red Sporta. У полуфиналу су Вук и Андреј победили пар Тодор Вукомановић/Андреј Ћирић 6-2 6-3, а друго полуфинале није одржано због Ромеове повреде.

 

Elena Ivanović, Daria Shuvyrdenkova, Božićni turnir do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd
Финалисткиње Дарја Шувирденкова и Елена Ивановић

 

 

 

Andrej Komnenić, Vuk Rađenović, Petar Ćertić, Nikola Lulić, Božićni turnir do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd
Финалисти дубла Петар Ћертић, Андреј Комненић, Вук Рађеновић и Никола Лулић

 

Турнир суди Марко Ристић.

 

Прошле године турнир су освојили Лука Јовановић (GAL) и Дарја Шувирденкова (ENS), погледајте како је текао турнир.

Погледајте како је протекао турнир 2015. године у конкуренцији девојчица и дечака, а ево како у јануару 2014. године.

 

Milica Drljan, Nina Zabrdac, Tara Mihaljević, Božićni turnir do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd
Милица Дрљан, Нина Забрдац и Тара Михаљевић у кафићу ТК Црвена звезда

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Матеја Гојковић (SPA) – Вук Рађеновић (GAZ)  6-3 6-2

Алекса Писарић (MRD) – Ромео Хаџимехмедовић (HAR)  6-3 1-0 (Ромео се повредио почетком 2. сета)

 

 

⌚  10.1.17.  12.12 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

Дубл:

Božićni turnir do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd

 

⌚ 7.1.17.  11.05 h

Квалификације, коначни резултати:

Božićni turnir do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ 2 DA
2 ХАЏИМЕХМЕДОВИЋ РОМЕО HAR 4 DA
3 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 5 DA
4 НИКОЛИЋ МАРКО WIN 6 DA
5 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 7 DA
6 МАРКОВИЋ САША STG 12 DA
7 ВИРИЈЕВИЋ ЛАЗАР REK 14 DA
8 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ GAZ 15 DA
9 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН SPO 16 DA
10 ЋЕРТИЋ ПЕТАР HAR 17 DA
11 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО VEG 20 DA
12 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ 29 DA
13 ЛУЛИЋ НИКОЛА REK 31 DA
14 СТАНКОВИЋ АЛЕКСА TOP 32 DA
15 ЋИРИЋ АНДРЕЈ TPC 35 DA
16 ЈОВИЋ НИКОЛА TAŽ 38 DA
17 СТОКАНОВИЋ НЕМАЊА CZ 39 DA
18 МИКОВИЋ МИЛОШ OTK 43 DA
19 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ REK 45 DA
20 ХАЛАС ЛУКА SPA 50 DA
21 МАРКОВИЋ МИЉАН POŽ 8 WC
22 МАРКОВИЋ ИВАН TIP 53 WC
23 ПАВЛОВИЋ АЛЕКСА GAZ 56 QA
24 ЂОКИЋ МАТЕЈ SOL 57 QA
25 ИЛИЋ ЛУКА SPA 58 QA
26 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ 59 QA
27 СТОЈАНОВИЋ ДАНИЛО SPA 62 QA
28 ЧОПИЋ АНДРИЈА SLO 65 QA
29 СТОЈКОВИЋ ДАМЈАН DIN 78 QA
30 СТАБЛОВИЋ ИГОР CLA 83 QA
31 БУБЊЕВИЋ БОЖИДАР GAL 118 QA
32 ГОЈКОВИЋ ДАВИД CZ 136 QA
33 ТОДОРОВИЋ СЕРГЕЈ TRK 142 QA
34 МИЛОСАВЉЕВИЋ МАРКО PRV 0 QA
35 КНЕЖЕВИЋ АЛЕКСАНДАР CZ 0 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 43,50

 

 

Božićni turnir do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd
ТК Црвена звезда, 8. јануар 2017, -11 °C

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Дарја Шувирденкова (ENS) – Анђелија Николић (TIP)  6-1 6-1

Елена Ивановић (DJU) – Миа Ристић (BOR)  6-0 6-4

 

 

⌚  10.1.18.  12.12 h

Жреб, коначни резултати:

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ШУВИРДЕНКОВА ДАРЈА ENS 1 DA
2 СТОЈАНОВСКИ ЛАРА BAN 8 DA
3 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 12 DA
4 ИВАНОВИЋ ЕЛЕНА DJU 13 DA
5 МАРКОВИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 14 DA
6 СТАНКОВИЋ АЊА TAŽ 15 DA
7 ПАВЛИЧЕВИЋ КРИСТИНА STG 19 DA
8 МИШЧЕВИЋ МАЈА WS 20 DA
9 НИКОЛИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 21 DA
10 МИХАЉЕВИЋ ТАРА REK 23 DA
11 ЂУНИСИЈЕВИЋ САРА KLS 24 DA
12 ЂУРЂЕВИЋ САЊА HAR 32 DA
13 ДЕЛЕТИЋ СИМОНА MAT 39 DA
14 НИКОЛИЋ АНАСТАСИЈА SLO 40 DA
15 МИЛОШЕВИЋ МИЛИЦА SLO 46 DA
16 ПОПОВСКИ МИЛИЦА DIN 50 DA
17 СТОЈАНОВИЋ МИНА MLA 54 DA
18 ПОПОВИЋ НАЂА SPA 71 DA
19 ВАЈА КЛАРА CZ 74 DA
20 АРСИЋ АНАСТАСИЈА CZ 90 DA
21 РИСТИЋ МИА BOR 10 WC

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 32,20

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *