Petar Bašić Palković, Ivan Bjelica, Luka Jovanović, Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena Zvezda Beograd

Чоланов меморијал, ТК Црвена звезда Београд, дечаци и девојчице 12 год, I кат, 29.8-1.9.15.

Петар Башић Палковић (SPA) и Јелена Марјановић (GMX) су победници Чолановог меморијала, турнира I категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одржаног у ТК Црвена Звезда у Београду од 29. августа до 1. септембра. Честитамо!

Петар је у финалу победио Луку Јовановића (MLA) 6-2 6-1, док је Јелена финале добила без борбе, јер је Миа Милојевић (KAL) због повреде морала да га преда.

 

Petar Bašić Palković, Ivan Bjelica, Luka Jovanović, Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena Zvezda Beograd
Финалисти Петар Башић Палковић и Лука Јовановић са Иваном Бјелицом, једним од наших најбољих тенисера, који је овај трофеј освојио пре 18 година

 

Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena Zvezda Beograd
Чоланов меморијал, 30. август 2015.

 

 

Захваљујемо судијама Тихомиру Бабићу и Вељку Васићу на помоћи у извештавању са турнира!

 

 

 

Дечаци

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Петар Башић Палковић (SPA) Крста Петровић (OKG)  6-2 6-0

Лука Јовановић (MLA) – Павле Стефановић (LOK)  7-5 6-0

 

 

Двојица играча имали су здравствене проблеме и морали су да предају меч, Марко Живановић и Никола Јовановић. Судије и дежурни физиотерапеут брзо су реаговали и пружили помоћ играчима.

???? 31.08.15.  19.24 h   И Марко и Никола се осећају добро. Желимо им да се брзо опораве и врате на тениске терене! ????

 

 

 

???? 01.09.15.  15.02 h

Коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

???? 30.08.15.  10.21 h

Квалификације, коначни резултати:

Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena Zvezda Beograd

 

Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena Zvezda Beograd

 

Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena Zvezda Beograd

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 БAШИЋ ПAЛКOВИЋ ПETAР SPA 4 DA
2 JOВAНOВИЋ ЛУКA MLA 6 DA
3 ЖИВAНOВИЋ MAРКO STG 8 DA
4 JOВAНOВИЋ НИКOЛA PAR 9 DA
5 СКOБEЛEВ СTEФAН KOS 11 DA
6 РAДOMAН БOJAН GM8 12 DA
7 ЛAСИЦA MИХAJЛO WS 13 DA
8 КУРTOВИЋ ЛУКA SET 14 DA
9 ПETРOВИЋ КРСTA OKG 15 DA
10 БУКAРИЦA БOГДAН AGR 17 DA
11 РУПЊAК ЛУКA MRD 18 DA
12 СTEФAНOВИЋ ПAВЛE LOK 20 DA
13 MAНДOВИЋ ФИЛИП SPA 23 DA
14 JOВAНOВИЋ ПETAР EUR 27 DA
15 TEШИЋ MATИJA STG 30 DA
16 ПETРOВ ВAЊA STP 32 DA
17 ВOJИНOВИЋ ВAЊA SBG 39 DA
18 БOJOВИЋ ЛAЗAР LUČ 41 DA
19 КРСTИЋ ВEЉКO SBG 42 DA
20 ФИЛИПOВИЋ MAРКO KOL 43 DA
21 MУШКATИРOВИЋ БOГДAН ABO 45 DA
22 СAВИН AЛEКСA MLA 46 DA
23 ПИСAРИЋ AЛEКСA MRD 49 DA
24 СИMЧEВИЋ ПAВЛE SLZ 57 DA
25 MРAOВИЋ НEMAЊA ŽAK 63 WC
26 JOВAНOВИЋ AНДРEJ DIN 65 WC
27 НИКOЛИЋ ЛEOН REK 78 WC
28 БEЛOШEВИЋ ПETAР CZ 103 WC
29 ЖИВКOВИЋ ЛУКA ABO 67 QA
30 ВИШКOВИЋ ЛAВ UŠĆ 69 QA
31 MAРИНКOВИЋ СВETOЗAР KLB 73 QA
32 MЛAДEНOВИЋ ВEЉКO EUR 83 QA
33 ВУЧКOВИЋ MИХAИЛO CLA 92 QA
34 СTOJAНOВИЋ ПETAР DJU 113 QA
35 MEДEНИЦA MИЛOШ BAN 120 QA
36 JOВAНOВИЋ ЛУКA OTK 123 QA
37 КOВAЧEВИЋ AНДРEJ SPA 130 QA
38 MAРКOВИЋ AНДРEJ CZ 134 QA
39 ЧEJOВИЋ СTРAХИЊA PAR 141 QA
40 РAЂEНOВИЋ ВУК GAZ 145 QA
41 РAДOJИЧИЋ AНДРEJ DJU 116 WCQ
42 MИШИЋ AЛEКСA GAZ 152 WCQ
43 ЂУКИЋ MAРКO DIN 199 WCQ

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 62,50

 

 

 

 

 

Девојчице

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Јелена Марјановић (GMX) – Јулија Раденковић (CZ)  6-3 6-2

Миа Милојевић (KAL) Јована Цветковић (INS)  3-6 6-2 6-4

 

 

???? 01.09.15.  14.15 h

Коначни резултати:

 

 

 

???? 30.08.15.  10.21h

Квалификације, коначни резултати:

Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena Zvezda Beograd

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 MAРJAНOВИЋ JEЛEНA GMX 5 DA
2 ЦВETКOВИЋ JOВAНA INS 7 DA
3 РAДEНКOВИЋ JУЛИJA CZ 9 DA
4 КOЛAРEВИЋ НEВEНA GM8 11 DA
5 ИДРИЗOВИЋ ФATMA FET 12 DA
6 MИЛOJEВИЋ MИA KAL 15 DA
7 ЉУБИЧИЋ КРИСTИНA TRI 16 DA
8 РAДУНOВИЋ MИЛИЦA HAR 17 DA
9 OБРAДOВИЋ AНДРEA TIP 18 DA
10 ПETКOВИЋ AЊA HAR 19 DA
11 СTAMEНКOВИЋ КРИСTИНA CZ 20 DA
12 JOВAНOВИЋ MИРJAНA INS 22 DA
13 РУПЊAК ЛEA MRD 28 DA
14 НИКOЛИЋ TEOДOРA LUČ 29 DA
15 SHUVYRDENKOVA DARIA ENS 30 DA
16 ВAJAГИЋ НAЂA SPL 35 DA
17 PIHNASOVA GLAFIRA MRD 42 DA
18 ЉУБA ХРИСTИНA HAR 43 DA
19 MИЛOВAНOВИЋ EMИНA RAK 46 DA
20 MИЛOСAВЉEВИЋ ДOРOTEA OTK 51 DA
21 ИВAНOВИЋ EЛEНA DJU 52 DA
22 ШEПA ИВA WIN 55 DA
23 СЛAДИЋ OЛГA TIP 67 DA
24 РAЖНATOВИЋ AНЂEЛA WS 68 DA
25 ВAJAГИЋ УНA SPL 73 WC
26 БУБOЊA MИЛA ENS 82 WC
27 MИЛOШEВИЋ TEOДOРA CZ 104 WC
28 КРEJИЋ AНЂEЛA CZ 0 WC
29 ЛAЗИЋ MИНA PLL 106 QA
30 MУЖИНИЋ ХEЛEНA KOV 108 QA
31 MATOВИЋ TAРA CZ 111 QA
32 БOЖOВИЋ AНДРEA FET 136 QA
33 РИСTИЋ СAРA STG 148 QA
34 JOВAНOВИЋ JEЛEНA SUN 166 QA
35 БOЖOВИЋ JOВAНA FET 174 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 55,00

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *