Aleksa Pisarić, Luka Jovanović, Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd

Чоланов меморијал, ТК Црвена звезда Београд, девојчице и дечаци 12 година, I кат, 3-7.9.16.

Дарја Шувирденкова (ENS) и Лука Јовановић (MLA) су победници традиционалног Чолановог меморијала, турнира I категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одиграног од 3. до 7. септембра у ТК Црвена звезда у Београду. Честитамо!

 

Дарја је у финалу победила Ању Петковић (HAR) 6-1 6-2, а Лука је савладао Алексу Писарића (MRD) 6-3 6-0.

 

Anja Petković, Daria Shuvyrdenkova, Darja Šuvirdenkova, Дарья Анатольевна Шувырденкова, Miodrag Marković, Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd
Финалисткиње Дарја Шувирденкова и Ања Петковић са судијом Миодрагом Марковићем

 

Треће место су освојили Ива Шепа (WIN) и Лола Радивојевић (JAS), односно Зоран Лудошки (GAL) и Лазар Димитријевић (STG) у конкуренцији дечака.

Победници дубла код дечака су Лука Јовановић и Зоран Лудошки; у финалу су победили Вању Петрова и Лава Вишковића 6-3 6-2. Свака част момци!

 

Zoran Ludoški, Luka Jovanović, Lav Višković, Vanja Petrov, Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd
Финалисти дубла Зоран Лудошки, Лука Јовановић, Лав Вишковић и Вања Петров

 

Турнир je судиo Миодраг Марковић.

 

Anja Petković, Daria Shuvyrdenkova, Darja Šuvirdenkova, Дарья Анатольевна Шувырденкова, Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd
Финалисткиње Дарја Шувирденкова и Ања Петковић

 

 

 

Погледајте снимак финала Чолановог меморијала 2016 за девојчице до 12 година, између Дарје Шувирденкове и Ање Петковић.

 

 

 

 

Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd
Неке су озбиљне, неке баш и не 😉

 

Погледајте извештај са прошлогодишњег турнира, којег су освојили Петар Башић Палковић (SPA) и Јелена Марјановић (CZ), а ево како је завршен турнир 2014. године, када су га освојили Сенка Делетић (TRI) и Стефан Поповић (CZ) – у конкуренцији девојчица и дечака.

 

 

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Дарја Шувирденкова (ENS)Ива Шепа (WIN)  6-2 6-1

Ања Петковић (HAR)Лола Радивојевић (JAS)  7-5 6-2

 

 

🕥  7.9.16.  17.12 h

Главни жреб, коначни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

🕥  6.9.16.  19.58 h

Дубл:

Colanov memorijal 2016 devojcice DUBL

 

 

У главни жреб су се пласирале Сања Ђурђевић (HAR), Паула Хрнчић (IND), Милица Милосављевић (MRD) и Симона Делетић (TRI).

 

🕥  4.9.16.  12.57 h

Квалификације, коначни резултати:

Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd

 

 

Део 1. сета меча 1. кола између Христине Љубе (ТК Харон) и Маје Мишчевић (ТК White Star):

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ШУВИРДЕНКОВА ДАРЈА ENS 3 DA
2 РАДИВОЈЕВИЋ ЛОЛА JAS 4 DA
3 ПЕТКОВИЋ АЊА HAR 6 DA
4 ШЕПА ИВА WIN 7 DA
5 ЛАЗАРЕВИЋ АНЂЕЛА STG 8 DA
6 РАДУНОВИЋ МИЛИЦА HAR 9 DA
7 ЈОВАНОВИЋ МИРЈАНА INS 10 DA
8 СТАНИШИЋ ЛАНА TRI 11 DA
9 МИЛОСАВЉЕВИЋ ДОРОТЕА CZ 13 DA
10 СТОЈАНОВСКИ ЛАРА BAN 16 DA
11 РИСТИЋ МИА BOR 19 DA
12 КРГА ИВА CZ 20 DA
13 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 21 DA
14 СРЕТЕНОВИЋ ТИЈАНА GAZ 22 DA
15 МАРКОВИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 24 DA
16 ЉУБА ХРИСТИНА HAR 25 DA
17 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 28 DA
18 МАРИЋ ДУЊА SAJ 34 DA
19 ВРАНИЋ ЈАНА ŽAK 35 DA
20 ВАЈАГИЋ УНА MRD 36 DA
21 НИКОЛИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 37 DA
22 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 38 DA
23 ПАВЛИЧЕВИЋ КРИСТИНА STG 40 DA
24 МИШЧЕВИЋ МАЈА WS 41 DA
25 ПОНОМАРЕНКО ВЛАДА CZ 44 WC
26 МИЛОВАНОВИЋ ЕМИНА KRA 46 WC
27 МИЛОШЕВИЋ ТЕОДОРА CZ 55 WC
28 КРЕЈИЋ АНЂЕЛА CZ 67 WC
29 РИСТИЋ САРА CZ 49 QA
30 ХРНЧИЋ ПАУЛА IND 50 QA
31 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИЛИЦА MRD 54 QA
32 ДЕЛЕТИЋ СИМОНА TRI 58 QA
33 ЂУРЂЕВИЋ САЊА HAR 60 QA
34 КОВАЧЕВИЋ СОФИА AGR 63 QA
35 НИКОЛИЋ АНАСТАСИЈА SLO 66 QA
36 ЛАЗИЋ МИНА PLL 73 QA
37 КЕШЕЉ ТЕОДОРА IND 83 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 34,50

 

Marko Nikolić, Edin Mulalić, Lazar Dimitrijević, Kosta Benić, Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd
Јел неко препознаје ове репере? 😉

 

Hristina Ljuba, Maja Miščević, Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Лука Јовановић (MLA)Зоран Лудошки (GAL)  6-3 6-1

Алекса Писарић (MRD)Лазар Димитријевић (STG)  6-3 6-1

 

 

🕥  7.9.16.  17.12 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

🕥  6.9.16.  19.58 h

Дубл, резултати полуфинала:

Colanov memorijal 2016 decaci DUBL

 

 

У главни жреб су се пласирали Сергеј Живковић (SEN), Един Мулалић (SOL), Андрија Загорац (ADV) и Немања Мандић (SPL).

 

🕥  4.9.16.  10.23 h

Квалификације, коначни резултати:

Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd

 

Погледајте каква киша је у понедељак поподне пала у ТК Црвена звезда (снимак Милице Радуновић):

 

Potop u TK Crvena zvezda from Mali Igraci on Vimeo.

 

Čolanov memorijal do 12 godina, Teniski klub Crvena zvezda Beograd

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ЈОВАНОВИЋ ЛУКА MLA 1 DA
2 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ 3 DA
3 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL 4 DA
4 ПИСАРИЋ АЛЕКСА MRD 5 DA
5 ТЕШИЋ МАТИЈА STG 9 DA
6 ПЕТРОВ ВАЊА STP 10 DA
7 БЕНИЋ КОСТА OTK 11 DA
8 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 12 DA
9 МАРКОВИЋ АЛЕКСА ENS 13 DA
10 АРСИЋ НИКША TPC 14 DA
11 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 15 DA
12 ВИШКОВИЋ ЛАВ DJU 17 DA
13 НИКОЛИЋ МАРКО WIN 19 DA
14 ИВАНОВИЋ НИКОЛА TIP 25 DA
15 ПАВЛИЧИЋ БОРИС SAJ 28 DA
16 ГАЈИЋ ОГЊЕН TRI 31 DA
17 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 32 DA
18 КОЈИЧИЋ ВЛАДИМИР PRV 33 DA
19 МАРКОВИЋ САША STG 34 DA
20 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 35 DA
21 МИШИЋ АЛЕКСА GAZ 36 DA
22 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН KRU 42 DA
23 МАРКОВИЋ ПЕТАР KOS 43 DA
24 ГЛОГОВАЦ ФИЛИП WS 44 DA
25 МАРКОВИЋ МИЉАН POŽ 21 WC
26 ВУКОБРАТОВИЋ МАРКО OLI 46 WC
27 СТОКАНОВИЋ НЕМАЊА CZ 86 WC
28 МАРКОВИЋ АНДРЕЈ CZ 107 WC
29 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI 47 QA
30 ЋЕРТИЋ ПЕТАР HAR 49 QA
31 ЗАГОРАЦ АНДРИЈА ADV 51 QA
32 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 55 QA
33 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 56 QA
34 МУЛАЛИЋ ЕДИН SOL 57 QA
35 МИХАЈЛОВИЋ ТАДЕЈ TPC 61 QA
36 МИТРОВИЋ ДИМИТРИЈЕ STP 66 QA
37 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО VEG 67 QA
38 РАДОЈИЧИЋ АНДРЕЈ DJU 70 QA
39 ЋИРИЋ АНДРЕЈ STP 71 QA
40 МАРТИНОВИЋ НИКОЛА ASN 73 QA
41 СТАНКОВИЋ АЛЕКСА TOP 79 WCQ
42 ЈАНКАЊ ВЛАДО WS 99 WCQ
43 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ 111 WCQ
44 БОГДАНОВИЋ АНТОНИЈЕ CZ 144 WCQ
45 БИРЧАНИН ЛЕОН OLI 102 ALT
46 ЛАЗИЋ ЛУКА GAZ 115 ALT
47 АЏЕМОВИЋ ДИМИТРИЈЕ BAN 118 ALT
48 ЧОПИЋ АНДРИЈА SLO 136 ALT
49 ЈОВИЋ НИКОЛА TAŽ 153 ALT
50 СТАБЛОВИЋ ИГОР CLA 0 ALT

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 52,20

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *