Zoran Ludoški, Lazar Dimitrijević, Vuk Rađenović, Romeo Hadžimehmedović, Sonja Čančar, Čovićev memorijal 2018 do 14 godina, Teniski klub Palić 1878

Човићев меморијал, ТK Палић 1878, дечаци и девојчице 14 год, 1. кат, 25-29.8.18.

Традиционални Човићев меморијал, турнир 1. категорије за дечаке и девојчице до 14 година, одигран је од 25. до 28. августа 2018. године у ТК Палић 1878. Судила је Милица Дајин, а директор турнира је био Роберт Грубић. Играно је на 8 шљакастих терена.

Јована Грујић (POŽ) и Зоран Лудошки (GAL) су победници Човићевог меморијала за 2018. годину. Честитамо!

Анђела Лазаревић (STG) и Лазар Димитријевић (STG) су освојили друго место.  У финалном дуелу између прве две носитељке Јована је победила Анђелу 6-1 6-2, док је Зоран победио Лазара 6-2 6-1, и тако освојио овај јак турнир без изгубљеног сета!

Треће место су освојиле Мирјана Јовановић (INS) и Андреа Ноа Галин (TRK), а у конкуренцији дечака Вук Рађеновић (GAZ) и Ромео Хаџимехмедовић (REK).

Победници у дублу су Вук Рађеновић (GAZ) и Ромео Хаџимехмедовић (REK), који су у финалу победили Лазара Димитријевића (STG) и Сашу Марковића (STG) 7-5 7-5.

Традиционални поклон који домаћини обезбеђују за победнике Човићевог меморијала, Capriolo бицикле, ове године ће „отпутовати“ у Зрењанин и у Пожаревац. 🙂

 

Jovana Grujić, Anđela Lazarević, Čovićev memorijal 2018 do 14 godina, Teniski klub Palić 1878
Финалисткиње Човићевог меморијала 2018 Јована Грујић и Анђела Лазаревић

 

Детаљније Човићев меморијал, ТK Палић 1878, дечаци и девојчице 14 год, 1. кат, 25-29.8.18.

 

 

 

Победници Човићевог меморијала прошле године били су Михаило Савић (DJU) и Наталија Сенић (RAO). Прочитајте извештај са турнира одиграног 2016. године, када су победници били Миљан Крстић (SSM) и Наталија Сенић (KRA), а погледајте извештај са турнира 2015. године, којег су освојили Анђела Видовић (SPA) и Кристиан Јухас (SPA). Ево како је окончан турнир 2014. године, када су га освојили Марија Одинцова (DJU) и Кристиан Јухас (SPA– у конкуренцији девојчица и дечака.

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Зоран Лудошки (GAL)Вук Рађеновић (GAZ)  6-3 6-3

Лазар Димитријевић (STG) – Ромео Хаџимехмедовић (REK)  7-6(6) 6-2

 

 

🕥  28.8.18.  15.06 h

Коначни резултати:

 

 

🕥  25.8.18.  12.08 h

Квалификације:

Čovićev memorijal 2018 do 14 godina, Teniski klub Palić 1878

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL 3 DA
2 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 4 DA
3 ХАЏИМЕХМЕДОВИЋ РОМЕО REK 11 DA
4 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН SPO 13 DA
5 СТОЈАНОВ МАРКО MRD 15 DA
6 МАРКОВИЋ САША STG 21 DA
7 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 25 DA
8 МАРКОВИЋ ПЕТАР KOS 35 DA
9 РАЈАК АНДРЕЈ VOJ 41 DA
10 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА REK 42 DA
11 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО KOS 44 DA
12 УЗЕЛАЦ ЛУКА GAL 47 DA
13 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 48 DA
14 ИЛИЋ ЛУКА SPA 49 DA
15 ЋЕРТИЋ ПЕТАР MAT 51 DA
16 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 54 DA
17 БОГДАНОВИЋ АНТОНИЈЕ CZ 56 DA
18 ГРУЈИЋ НЕМАЊА TIS 58 DA
19 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ GAZ 61 DA
20 РАДОЈИЧИЋ АНДРЕЈ KOL 62 DA
21 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ 67 DA
22 РАКИЋ ДАВИД REK 69 DA
23 ЂОРЂЕВИЋ НЕМАЊА MRD 70 DA
24 ЋИРИЋ УРОШ KIK 71 DA
25 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ 10 WC
26 ЛУЛИЋ НИКОЛА DRI 72 WC
27 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 73 QA
28 ЈОВИЋ НИКОЛА TAŽ 77 QA
29 ЈАНКАЊ ВЛАДО CLA 80 QA
30 ЧОПИЋ АНДРИЈА SLO 86 QA
31 ЧОПИЋ ПАВЛЕ SLO 97 QA
32 ВУЛИЋ МАТИЈА SIV 98 QA
33 БЈЕЛОБРК ЈОВАН WNS 101 QA
34 РАДИШИЋ НИКОЛА KIK 104 QA
35 ХАЛАС ЛУКА SPA 112 QA
36 СТОЈКОВИЋ ДАМЈАН DIN 121 QA
37 РЕЉИЋ ДУШАН TIS 149 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 59,40

 

 

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Анђела Лазаревић (STG)Мирјана Јовановић (INS)  3-6 7-5 6-3

Јована Грујић (POŽ) – Андреа Ноа Галин (TRK)  6-1 6-1

 

 

🕥  27.8.18.  19.12 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ЛАЗАРЕВИЋ АНЂЕЛА STG 5 DA
2 ГРУЈИЋ ЈОВАНА POŽ 6 DA
3 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 12 DA
4 ЈОВАНОВИЋ МИРЈАНА INS 18 DA
5 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 27 DA
6 ПОПОВСКИ МИЛИЦА DIN 33 DA
7 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 34 DA
8 ПОНОМАРЕНКО ВЛАДА MIL 42 DA
9 ДИМИТРИЈЕВИЋ КРИСТИНА WS 44 DA
10 ДИМИТРИЕВСКИ НАТАЛИЈА DIN 48 DA
11 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 52 DA
12 ГАЛИН АНДРЕА НОА TRK 55 DA
13 ВРАНИЋ ЈАНА ŽAK 61 DA
14 КОЊИКУШИЋ ПЕТРА TSZ 66 DA
15 ПАШТАР ЈЕЛЕНА SPS 71 DA
16 БУДИМИР ТЕОДОРА SPA 90 DA
17 ЋУРЧИН ТИЈАНА MRD 109 DA
18 ХОРВАЦКИ АНА МАРИЈА SPA 114 DA
19 ПИСАР АЊА ŽAK 124 DA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 53,20

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *