Kristian Juhas, Miloš Vuković, Čovićev memorijal do 14 godina, Teniski klub Palić 1878

Човићев меморијал, ТК Палић 1878, дечаци и девојчице 14 год, I кат, 22-24.8.15.

Анђела Видовић (SPA) и Кристиан Јухас (SPA) су победници Човићевог меморијала, турнира I категорије за девојчице и дечаке до 14 година, одржаног од 22. до 25. августа у ТК Палић 1878 на Палићу. Наше честитке!

Анђела је у финалу победила Иву Пантовић (HAR) 6-3 6-4, док је код дечака у „суботичком“ финалу Кристиан победио Милоша Вуковића (SPA) 6-2 1-6 6-0. На крајњи исход трећег сета у финалу дечака утицала је и повреда Милоша Вуковића.

Морамо истаћи и велики успех ТК Спартак из Суботице, који је имао чак три представника у финалу.

 

Kristian Juhas, Miloš Vuković, Čovićev memorijal do 14 godina, Teniski klub Palić 1878
Финалисти Кристиан Јухас и Милош Вуковић с представником организатора

 

Iva Pantović, Anđela Vidović, Čovićev memorijal do 14 godina, Teniski klub Palić 1878
Финалисткиње Ива Пантовић и Анђела Видовић с представницима организатора

 

Stefan Kalafatić, Vasilije Draganić, Čovićev memorijal do 14 godina, Teniski klub Palić 1878
Трећепласирани Стефан Калафатић и Василије Драганић с представницима организатора

 

Anđela Vidović, Čovićev memorijal do 14 godina, Teniski klub Palić 1878
Победница Анђела Видовић

 

 

Aleksandar Ljubojević, Dimitrije Zubac, Mateja Ćurić, Vasilije Draganić, Luka Todorović, Ognjen Brozović, Lav Dašić, Slobodan Čejović, Čovićev memorijal do 14 godina, Teniski klub Palić 1878
Александар Љубојевић, Димитрије Зубац, Матеја Ћурић, Василије Драганић, Лука Тодоровић, Огњен Брозовић, Лав Дашић и Слободан Чејовић

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Ива Пантовић (HAR) – Ангелина Ђорђевић (ENS)  6-1 6-4

Анђела Видовић (SPA) – Анђела Јоцовић (SPL)  3-6 6-2 1-1 предаја Јоцовић

 

 

???? 24.08.15.  20.55 h

Коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ПAНTOВИЋ ИВA HAR 3 DA
2 ВУКЧEВИЋ AНЂEЛA TIP 13 DA
3 EРAКOВИЋ TAMAРA PAR 14 DA
4 JOЦOВИЋ AНЂEЛA SPL 15 DA
5 ЖИВКOВИЋ НAЂA HAR 31 DA
6 ЦВETКOВИЋ JOВAНA INS 35 DA
7 ЂУКИЋ НATAЛИJA DIN 37 DA
8 НИКOЛИЋ TИJAНA PAR 38 DA
9 MAРJAНOВИЋ MИA VOJ 45 DA
10 JOСИMOВИЋ СИMOНA TSZ 50 DA
11 ВAСИЋ СTAШA PRV 59 DA
12 ДAНИЛOВ БOJAНA TTH 67 DA
13 ЋAКИЋ AНAMAРИJA SPA 81 DA
14 КНEЖEВИЋ AНЂEЛA NS 83 DA
15 КУTЛEШИЋ JEЛИСAВETA GAZ 89 DA
16 КУЗMAН EЛEНA NS 101 DA
17 КНEЗИ КATAРИНA NS 104 DA
18 СУБAНOВИЋ TEOДOРA SPA 125 DA
19 БЛAГOJEВИЋ AЛEКСAНДРA DJU 143 DA
20 MИTРAКOВИЋ AЊA NS 146 DA
21 НAУMOСКИ НИКOЛИНA CZ 150 DA
22 ЂУРЂEВAЦ ЛEНКA VRB 151 DA
23 ЗAГOРAЦ AНЂEЛA ADV 153 DA
24 УРOШEВИЋ НИНA CZ 162 DA
25 ВИДOВИЋ AНЂEЛA SPA 10 WC
26 ВAJAГИЋ НAЂA SPL 220 WC
27 ВAJAГИЋ УНA SPL 235 WC
28 ЂOРЂEВИЋ AНГEЛИНA ENS 0 WC

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 84,30

 

 

 

 

Дечаци

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Милош Вуковић (SPA) Василије Драганић (CZ) 6-2 6-2

Кристиан Јухас (SPA) – Стефан Калафатић (NS)  6-2 6-1

 

 

???? 25.08.15. 14.00 h

Коначни резултати:


???? 22.08.15. 14.03 h

Квалификације, коначни резултати:

Čovićev memorijal do 14 godina, Teniski klub Palić 1878

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 JУХAС КРИСTИAН SPA 8 DA
2 КOСTИЋ ДУШAН INS 11 DA
3 ЗУБAЦ ДИMИTРИJE ENS 12 DA
4 ДРAГAНИЋ ВAСИЛИJE CZ 15 DA
5 КAЛAФATИЋ СTEФAН NS 18 DA
6 ПAВЛOВИЋ OГЊEН MED 21 DA
7 TOДOРOВИЋ ЛУКA CZ 24 DA
8 ЉУБOJEВИЋ AЛEКСAНДAР VIC 36 DA
9 MИTРOВИЋ НИКOЛA NS 39 DA
10 СTИПИЋ ФИЛИП SPA 40 DA
11 ИВИЋ СTEФAН EUR 49 DA
12 ДAШИЋ ЛAВ VIC 52 DA
13 КЛИСУРИЋ MAРКO VOJ 55 DA
14 MИХAИЛOВИЋ AЛEКСAНДAР SUN 65 DA
15 БРOЗOВИЋ OГЊEН KOL 72 DA
16 КOВAЧ AДAM SPA 73 DA
17 ПOПOВИЋ ВУКAШИН JEZ 75 DA
18 СTAНИMИРOВИЋ НИКOЛA ABO 76 DA
19 ЋУРИЋ MATEJA DJU 88 DA
20 СAБO РAЦ OЛИВEР SPA 101 DA
21 MAНДOВИЋ ФИЛИП SPA 104 DA
22 ЧEJOВИЋ СЛOБOДAН PAR 110 DA
23 КAЛEНИЋ ЛУКA DRI 115 DA
24 ЦРНOГOРAЦ СЛOБOДAН INS 122 DA
25 БAШИЋ ПAЛКOВИЋ ПETAР SPA 140 WC
26 JOВAНOВИЋ ПETAР GMX 158 WC
27 СAБO РOБEРT SPA 273 WC
28 БAШИЋ ПAЛКOВИЋ ИГOР PAL 0 WC
29 ПEРAЋ AЛEКСA NS 164 QA
30 ПOПOВИЋ ПРEДРAГ SIV 167 QA
31 ЋУРУВИJA ДРAГAН INS 210 QA
32 MAРTИНOВИЋ ИЛИJA NS 211 QA
33 ЦВETКOВИЋ СTEФAН NS 213 QA
34 ВУКСAНOВИЋ РAСTКO MET 228 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 92,50

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *