Mihailo Savić, Зоран Лудошки, Čovićev memorijal 2017 do 14 godina, Teniski klub Palić 1878

Човићев меморијал, ТK Палић 1878, дечаци и девојчице 14 год, I кат, 26-29.8.17.

Традиционални Човићев меморијал, турнир I категорије за дечаке и девојчице до 14 година, одигран је од 26. до 29. августа у ТК Палић 1878. Турнир је судио Филип Катанић, а играно је на 8 шљакастих терена.

 

Победници Човићевог меморијала су Михаило Савић (DJU) и Наталија Сенић (RAO). Честитамо!

Михаило је у финалу победио Зорана Лудошког (GAL) 7-6(5) 6-2, а Наталија је савладала Мирјану Јовановић (INS) 6-3 6-0.

Треће место су освојили Милош Комазец (SAJ) и Вељко Крстић (SBG), односно код девојчица Катарина Кнези (SAJ) и Данијела Даниловић (SPA).

Наталија је тако поновила прошлогодишњи успех са Палића, и то изгубивши свега 5 гемова!

Имамо једну „добру вест“ за њене нешто млађе противнице – ово је њен последњи наступ на турнирима у конкуренцији до 14 година! 😉 Организатори су већ по дугогодишњој традицији победницима турнира поклонили по једну Capriolo бициклу, што је заиста диван гест! Наталија је тако са Палића понела другу бициклу у Крагујевац, али она има две сестре и брата, тако да верујемо да ће обрадовати некога од њих. 🙂

Михаило наставља са изванредним резултатима овог лета – у јулу је освојио Шекијев меморијал I категорије у ТК Војводина, а у јуну ОП Београда II категорије у ТК Топако!

Natalija Senić, Mirjana Jovanović, Filip Katanić, Čovićev memorijal 2017 do 14 godina, Teniski klub Palić 1878
Финалисткиње Наталија Сенић и Мирјана Јовановић са судијом Филипом Катанићем

 

Екипа портала subotica.info присуствовала је данас почетку финалног меча дечака, погледајте изјаву судије Филипа Катанића:

 

 

Прочитајте извештај са турнира одиграног прошлог августа, када су победници били Миљан Крстић (SSM) и Наталија Сенић (KRA), а погледајте извештај са турнира 2015. године, којег су освојили Анђела Видовић (SPA) и Кристиан Јухас (SPA). Ево како је окончан турнир 2014. године, када су га освојили Марија Одинцова (DJU) и Кристиан Јухас (SPA– у конкуренцији девојчица и дечака.

 

 

 

Мали играчи вам овог викенда препоручују (кликните на сваку слику за више детаља):

HEAD Srbija, Veb šop Mali igrači, HEAD ATP lopticeBabolat Srbija, Veb šop Mali igrači, Babolat Pure Drive Lite reketTopspin Nemačka, Veb šop Mali igrači, Topspin Cyber Blue žice

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Зоран Лудошки (GAL) – Милош Комазец (SAJ)  7-5 6-1

Михаило Савић (DJU) – Вељко Крстић (SBG)  6-3 6-3

 

 

 

🕥  29.8.17.  19.13 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

🕥  27.8.17.  10.00 h

Квалификације, коначни резултати:

Čovićev memorijal 2017 do 14 godina, Teniski klub Palić 1878

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Страни ранг Домаћи ранг
1 САБО РАЦ ОЛИВЕР SPA 34 1 DA
2 МАНДОВИЋ ФИЛИП SPA 0 2 DA
3 КУРТОВИЋ ЛУКА TIP 0 6 DA
4 БАШИЋ ПАЛКОВИЋ ПЕТАР SPA 0 9 DA
5 ВОЈИНОВИЋ ВАЊА SBG 0 10 DA
6 МАЛБАША СТЕФАН CZ 0 11 DA
7 САВИЋ МИХАИЛО DJU 0 12 DA
8 КРСТИЋ ВЕЉКО SBG 0 15 DA
9 РУПЊАК ЛУКА ŽAK 0 22 DA
10 МАРКОВИЋ АЛЕКСА ENS 0 23 DA
11 ПЕТРОВ ВАЊА STP 0 25 DA
12 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 0 30 DA
13 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL 0 31 DA
14 ВИШКОВИЋ ЛАВ DJU 0 35 DA
15 МРАОВИЋ НЕМАЊА ŽAK 0 37 DA
16 КОМАЗЕЦ МИЛОШ SAJ 0 38 DA
17 ПИСАРИЋ АЛЕКСА MRD 0 40 DA
18 БЕНИЋ КОСТА OTK 0 44 DA
19 ТЕШИЋ МАТИЈА STG 0 47 DA
20 БЈЕЛИВУК ДАВИД DJU 0 48 DA
21 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 0 50 DA
22 ГАЈИЋ ОГЊЕН TRI 0 54 DA
23 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 0 55 DA
24 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 0 79 DA
25 МИШИЋ АЛЕКСА GAZ 0 56 WC
26 ДАШИЋ МИЛОШ TIP 0 74 WC
27 МАРТИНОВИЋ НИКОЛА ASN 0 81 QA
28 РАДОЈИЧИЋ АНДРЕЈ DJU 0 85 QA
29 МИТРОВИЋ НИКОЛА KOS 0 91 QA
30 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 0 114 QA
31 БУГАРИН СРЂАН ŽAK 0 122 QA
32 МАРКОВИЋ САША STG 0 128 QA
33 СТОЈАНОВИЋ ДАНИЛО SPA 0 130 QA
34 СТАНЧУЛОВ ДЕНИС SPA 0 161 QA
35 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 0 186 QA
36 ИЛИЋ ЛУКА SPA 0 0 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 55,80

 

 

ovićev memorijal do 14 godina, Teniski klub Palić 1878

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Наталија Сенић (RAO)Катарина Кнези (SAJ)  6-0 6-0

Мирјана Јовановић (INS) – Данијела Даниловић (SPA)  6-4 3-6 6-4

 

 

🕥  28.8.17.  13.40 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 СЕНИЋ НАТАЛИЈА RAO 1 DA
2 ДАНИЛОВИЋ ДАНИЈЕЛА SPA 6 DA
3 КНЕЗИ КАТАРИНА SAJ 8 DA
4 РУПЊАК ЛЕА MRD 10 DA
5 МИТРАКОВИЋ АЊА SAJ 14 DA
6 РАДУНОВИЋ МИЛИЦА HAR 19 DA
7 ЈОВАНОВИЋ МИРЈАНА INS 22 DA
8 ЈОШИЋ АНА SPA 31 DA
9 КНЕЖЕВИЋ АНЂЕЛА SAJ 37 DA
10 РАЖНАТОВИЋ АНЂЕЛА WS 56 DA
11 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 57 DA
12 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 58 DA
13 КОВАЧ АНАМАРИА PAL 102 DA
14 МИЛОВАНОВИЋ ЕМИНА KRA 121 DA
15 БАСТАХ ВАНЕСА PAL 141 DA
16 БАТИНИЋ БЈАНКА PAL 143 DA
17 ПАШТАР ЈЕЛЕНА SPS 0 DA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 51,60

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *