Teniski savez Srbije logotip

Дворанско првенство Србије, ТK Трим Београд, дечаци 12 година, А кат, 19-24.12.15.

Дворанско првенство Србије за дечаке до 12 година, турнир А категорије, одигран је од 19. до 24. децембра у ТК Трим у Београду (на Кошутњаку), у организацији Тениског савеза Србије.

 

Победник је Никола Зекић, који је у финалу победио Луку Јовановића 6-2 5-7 6-2.

Треће место су освојили Марко Живановић и Крста Петровић.

 

Турнир је игран на тврдој подлози.

Врховни судија је био Стефан Чукић, а помоћни Тихомир Бабић.

 

 

Teniski klub Trim Beograd

 

 

Познати су сви такмичари који су кроз квалификације прошли у главни жреб: Никола Зекић (ZSP), Андреј Ковачевић (SPA), Огњен Драгосављевић (SOL) и Лазар Виријевић (REK)!

 

 

 

? 22.12.15.  21.35 h

Главни жреб, комплетни резултати 2. кола:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

? 21.12.15.  10.41 h

Квалификације, коначни резултати:

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Статус
1 ЈОВАНОВИЋ ЛУКА MLA 4 DA
2 РУПЊАК ЛУКА MRD 8 DA
3 ПЕТРОВИЋ КРСТА OKG 9 DA
4 ЖИВАНОВИЋ МАРКО STG 10 DA
5 СКОБЕЛЕВ СТЕФАН KOS 11 DA
6 ЈОВАНОВИЋ НИКОЛА PAR 12 DA
7 ТЕШИЋ МАТИЈА STG 22 DA
8 ПЕТРОВ ВАЊА STP 23 DA
9 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL 28 DA
10 ХАЏИМЕХМЕДОВИЋ РОМЕО STP 31 DA
11 ПИСАРИЋ АЛЕКСА MRD 32 DA
12 ЦВЕТКОВИЋ ВЕЉКО TAŽ 41 DA
13 БЕНИЋ КОСТА OTK 42 DA
14 БОЈОВИЋ ЛАЗАР LUČ 43 DA
15 КОЈИЧИЋ ВЛАДИМИР PRV 44 DA
16 ФИЛИПОВИЋ МАРКО KOL 45 DA
17 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 47 DA
18 ГРУЈИЋ НЕМАЊА TIS 49 DA
19 МИЛОШЕВИЋ МАТЕЈА TAŽ 50 DA
20 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 51 DA
21 ЂУРЂИЋ НЕДЕЉКО TIS 52 DA
22 ГАЈИЋ ОГЊЕН TRI 53 DA
23 ТОСКИЋ ХАРАЛАМПИЈЕ KRU 54 DA
24 ЖИВКОВИЋ ЛУКА ABO 58 DA
25 ЗЕКИЋ МИЛОШ REK 63 WC
26 ВИШКОВИЋ ЛАВ UŠĆ 66 WC
27 ВУКОБРАТОВИЋ МАРКО STP 68 WC
28 ГЛОГОВАЦ ФИЛИП WS 70 WC
29 МАРКОВИЋ АЛЕКСА ENS 71 QA
30 МИЉКОВИЋ АЛЕКСА KRU 73 QA
31 ДРАГОСАВЉЕВИЋ ОГЊЕН SOL 80 QA
32 НИКОЛИЋ МАРКО EKO 91 QA
33 МАРКОВИЋ МИЉАН TSP 93 QA
34 МАРКОВИЋ САША STG 96 QA
35 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН KRU 98 QA
36 ЗЕКИЋ НИКОЛА ZSP 99 QA
37 ЗАГОРАЦ АНДРИЈА ADV 104 QA
38 РАДОЈИЧИЋ АНДРЕЈ DJU 113 QA
39 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 119 QA
40 ЧЕЈОВИЋ СТРАХИЊА PAR 124 QA
41 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ WIN 125 QA
42 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ 129 QA
43 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 135 QA
44 ИВАНОВИЋ НИКОЛА TIP 136 QA
45 МИШИЋ АЛЕКСА GAZ 139 QA
46 МИТРОВИЋ ДИМИТРИЈЕ STP 143 QA
47 ЕСКИЋ ВОЈИН KRU 148 QA
48 ПЕТРОВИЋ НИКОЛА GM8 149 QA
49 НЕРИЋ НИКОЛА TIP 159 QA
50 ДОСТАНИЋ НЕМАЊА TIP 161 QA
51 АЏЕМОВИЋ ДИМИТРИЈЕ BAN 167 QA
52 ЛУЛИЋ НИКОЛА PAR 194 QA
53 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI 195 QA
54 ВИРИЈЕВИЋ ЛАЗАР REK 196 QA
55 МАРКОВИЋ ИВАН TIP 197 QA
56 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 198 QA
57 СТОЈОВИЋ ВИКТОР GS 255 WCQ
58 ЋИРИЋ АНДРЕЈ STP 260 WCQ
59 СТОЈАНОВ МАРКО NS 0 WCQ
60 БИРЧАНИН ЛЕОН SMČ 0 WCQ
61 РЕЧО АЛЕКСАНДАР MRD 0 ALT
62 АНЂЕЛКОВИЋ АНДРЕЈ TIP 0 ALT

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 91,90

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *